Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

адм

Сатурн

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
конкурс рангу державної після присвоєння служби зарплата

Поделиться | 

період роботи

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
kowka26

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 3
Дата регистрации : 2015-08-10

СообщениеТема: період роботи   Пн Авг 10, 2015 11:34 am

Доброго дня, я працюю в кадровій справі районної державної адміністрації 2 місяці і в мене виникла така ситуація: в мене працівник Іванова О.О. була прийнята 17.05.2007 року на посаду секретаря голови райдержадміністрації. 30.10.2008 року була звільнена. А 02.11.2008 року була прийнята на державну службу на посаду спеціаліста відділу як така, що пройшла по конкурсу (звільнена і призначена в одній тій самій організіції). При звільненні Іванова О.О. не отримала компенсацію за невикористану основну щорічну відпустку. В 2009 році Іванова О.О. забрала невикористану відпустку за період роботи на посаді секретаря за період роботи з 17.05.2007 року по 16.05.2008 року. Після цього з 11.10.2010 року по 08.04.2011 року включно Івановій була надана соціальна відпустка в зв"язку з вагітнстю та пологами.З 09.04.2011 року по 01.01.2014 року Івановій була надана відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.01.08.2012 року Іванова О.О. достроково вийшла з соціальної відпустки. Наступні відпустки Івановій О.О. надавалися за ПЕРІОД РОБОТИ З 17.05. по 16.05. р.р., а не з 02.11 по 01.11 рр (це коли була прийнята на державну службу). В менея таке питання:чи правильно в розпорядженнях про надання відпусток вказано період роботи, за який надавалися відпустки Івановій О.О. Чи треба рахувати період з дня призначення на посаду спеціаліста, т.т. з 02.11 по 01.11 р.р.?І на які нормативні акти мені можна посилатися при розтлумаченні даного питання?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1352
Репутація : 1578
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: період роботи   Пн Авг 10, 2015 3:47 pm

Доброго дня. Відповідь на Ваше питання може дати досвідчений кадровик. Поки на нашому форумі кадровиків дуже мало, або вони не хочуть "світитися". І навіть ті, що є, рідко заходять на форум. Спробуйте задати це питання на більш спеціалізованих форумах. Ну і не забувайте відвідувати та приймати участь у обговоренні різних тем у подальшому.
Посмотреть профиль
Vlad

Модератор
Модератор

Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Дата регистрации : 2014-08-14

СообщениеТема: Re: період роботи   Пн Авг 10, 2015 3:57 pm

В доповнення до попереднього посту колеги є такий сайт Кадровик. Можливо стане Вам у пригоді.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: період роботи   

період роботи

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика