Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход

Поделиться | 

Присвоєння рангів

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
Анна По

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 3
Дата регистрации : 2016-01-15

СообщениеТема: Присвоєння рангів   Пт Янв 15, 2016 2:01 pm

Первое сообщение в теме :

Дякую!

Последний раз редактировалось: Анна По (Пт Янв 15, 2016 3:11 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

АвторСообщение
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

Репутація : 8
Дата регистрации : 2017-09-05

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пт Сен 08, 2017 11:15 am

СВН, ну підкажіть будь ласка, ще. Мій керівник не погоджується зі мною, каже що у трудовій книжці повиннен бути внесений запис про присвоєння 7 рангу. Що спеціальне звання у цьому випадку трактується як те, що доплата(у податковій) за таке звання повинна дорівнювати доплаті за 7 ранг по співвідношенню, а ще - що при прийнятті нового Закону № 889 "Про держслужбу" ранги усім держслужбовцям зрівняли і у моєму випадку потрібно призначати найнижчий ранг відповідної категорії "В". Як мені довести що я права. Може є ще якісь законодавчі акти про які я не знаю? Я користувалась: Постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 839 «Про спеціальні звання посадових осіб органів доходів і зборів», Законом України від 10 грудня 2015 року№ 889-VIII «Про державну службу", Порядком присвоєння рангів державних службовців, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 306, Роз’ясненням Національного агентства України з питань державної служби від 04 травня 2016 року№ 4-р/з щодо порядку присвоєння рангів державним службовцям
Посмотреть профиль
СВН

Местный
Местный

Репутація : 55
Дата регистрации : 2014-11-21

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пт Сен 08, 2017 11:53 am

@AnnaZEM пишет:
СВН, ну підкажіть будь ласка, ще. Мій керівник не погоджується зі мною, каже що у трудовій книжці повиннен бути внесений запис про присвоєння 7 рангу. Що спеціальне звання у цьому випадку трактується як те, що доплата(у податковій) за таке звання повинна дорівнювати доплаті за 7 ранг по співвідношенню, а ще - що при прийнятті нового Закону № 889 "Про держслужбу" ранги усім держслужбовцям зрівняли і у моєму випадку потрібно призначати найнижчий ранг відповідної категорії "В". Як мені довести що я права. Може є ще якісь законодавчі акти про які я не знаю? Я користувалась: Постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 839 «Про спеціальні звання посадових осіб органів доходів і зборів», Законом України від 10 грудня 2015 року№ 889-VIII «Про державну службу", Порядком присвоєння рангів державних службовців, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 306, Роз’ясненням Національного агентства України з питань державної служби від 04 травня 2016 року№  4-р/з щодо порядку присвоєння рангів державним службовцям

То вищезазначений державний службовець станом на 01.05.2016 працював на державній службі у податковій?
Посмотреть профиль
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 9:48 am

Доброго дня СВН. На ваше запитання: Спеціалізована державна податкова інспекція Міжрегіонального головного управління Міндоходів - 2007р., 2013 р. - було присвоєно 11 ранг держслужбовця, з 01.01.2014 року згідно ПКМУ від 23.10.2013 року № 839 «Про спеціальні звання посадових осіб органів доходів і зборів» присвоєно спеціальне звання «Інспектор податкової та митної справи І рангу», 10.2014 року звільнився зі служби у зв язку з військовими діями.(за угодою сторін). 25.04.2016 – 16.01.2017 р.р. - особа працювала на Комунальному підприємстві. 17.01.2017 року особу призначено до Управління на посаду «головний економіст відділу» з випробувальним терміном у 2 місяці. У період випробування доплата за ранг не здійснювалась. По закінченню випробувального терміну особі присвоєно найнижчий 9 ранг категорії «В» до якої відноситься посада.
Посмотреть профиль
СВН

Местный
Местный

Репутація : 55
Дата регистрации : 2014-11-21

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 10:42 am

Якщо працівник на момент введення в дію нового Закону України "Про державну службу" і аж до прийняття до вашого Управління не працював на державній службі, як у нього в трудовій книжці міг бути зроблений запис про присвоєння 7 рангу? Цей запис робить той орган, до якого він призначається на посаду державного службовця після 01.05.2016. Якщо у керівництва або у Вас є якісь сумніви, то зверніться із запитом щодо цього питання до НАДС.
Посмотреть профиль
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 1:14 pm

Дякую.
Посмотреть профиль
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 1:58 pm

А можна ще одну консультацію. Який ранг потрібно було присвоїти працівнику з 01.05.2016 року, якщо він працює на одній і тій же посаді з 2012 року, ніяких перейменувань не було. Присвоїли 9 ранг. Чи можна було одразу присвоїти 8 ранг згідно абз. 1 п. 10 ПКМУ № 306?
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1417
Репутація : 1648
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 3:46 pm

Посмотреть профиль
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пн Сен 11, 2017 4:12 pm

А як тепер діяти? Робити подання і присвоювати ранг нинішньою датою?
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Вт Сен 12, 2017 12:31 pm

Як на мене, то черговий ранг має бути присвоєно з 1 травня 2016 року. З відповідним перерахунком зарплати за час, що минув. А як це коректно зробити я не дуже знаю. Десь траплялася інформація, що таке робили за результатами перевірки терорганом НАДС, які вказували на це. Спробуйте їм (НАДС) зателефонувати і проконсультуватися, а краще зверніться письмово.
Посмотреть профиль
AnnaZEM

Почетный гость
Почетный гость

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Вт Сен 12, 2017 1:04 pm

Дякую
Посмотреть профиль
Фіна

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 1
Дата регистрации : 2017-11-03

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пт Ноя 03, 2017 3:06 pm

Доброго дня, товариство! Підкажіть будь-ласка.
У травні місяці 2016 року всім категоріям державних службовців установи було встановлено 9 ранг.
У серпні 2016 року один з начальників відділу (категорія Б) перевівся на посаду головного спеціаліста (категорія В).
У вересні цього ж року всім державним службовцям категорії Б, було встановлено 6 ранг в межах категорії посад з 01.05.2016 та здійснено відповідний перерахунок.

Питання: чи повинні були нашому головному спеціалісту, що у серпні перевівся з посади керівника на посаду головного спеціаліста також встановити 6 ранг (з 01.05.2016 року) та здійснити відповідний перерахунок?

Дякую.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   Пт Ноя 03, 2017 3:30 pm

Звичайно потрібно робити перерахунок. І бажано за рахунок кадровика. Як це так, що аж у вересні він зрозумів (а скоріш за все хтось "підказав"), що з травня є держслужбовці групи Б ???
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Присвоєння рангів   

Присвоєння рангів

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика