Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход

Поделиться | 
 

 поясніть, будь ласка, що робити?

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
гость

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-01-16

СообщениеТема: поясніть, будь ласка, що робити?   Сб Янв 16, 2016 7:50 pm

З 28 лютого 2015 року мене звільнили (вагітну) з посади держ.службовця в зв'язку з закінченням трудового договору (працювала тимчасово на посаді, доки головний працівник перебувала в відпустці по догляду за дитиною до 3-х рр.). При звільненні здала Декларацію за 2014 та за січень-лютий 2015 рр. Весь рік перебувала на обліку в Центрі зайнятості як безробітня, зараз в відпустці по догляду за дитиною до 3-х рр. Скажіть, будь ласка, чи маю я знову заповнювати Декларацію. І, якщо так, то за які місяці?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 977
Репутація : 1095
Карма : 86
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: поясніть, будь ласка, що робити?   Вт Янв 19, 2016 10:19 am

Так, Ви повинні подавати декларацію за 2015 рік. На даний час декларації подаються "по старому", у відділ кадрів установи, до 1 квітня. По суті ви зазначаєте доходи на держслужбі (ті що в декларації, яку ви подавали при звільненні за січень-лютий) + допомога по безробіттю + допомога при народженні дитини + інші доходи (якщо є), за весь минулий рік.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
гость

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-01-16

СообщениеТема: Re: поясніть, будь ласка, що робити?   Ср Янв 20, 2016 6:19 pm

Дякую. Якщо я не здам Декларацію, яка буде відповідальність? Просто незрозуміло, чому я маю звітувати за кошти, які отримала не будучи вже держслужбовцем?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 977
Репутація : 1095
Карма : 86
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: поясніть, будь ласка, що робити?   Ср Янв 20, 2016 7:47 pm

@гость пишет:
Дякую. Якщо я не здам Декларацію, яка буде відповідальність? Просто незрозуміло, чому я маю звітувати за кошти, які отримала не будучи вже держслужбовцем?

Відповідальність за неподання декларації встановлена ст. 366-1 ККУ. Єдине що ця відповідальність застосовуватиметься до неподання декларацій за новим законом про запобігання корупції. Чи застосовуватиметься зазначена норма кримінального кодексу до порушень при неподанні декларацій за старим законом під великим питанням. З досвіду кажу, що згідно судової практики ще при адмінвідповідальності при неподанні декларації людину визнавали винною, але звільняли від відповідальності за малозначністю. Щодо "чому я маю звітувати за кошти, які отримала не будучи вже держслужбовцем?", то так вказано в законі.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
misstk

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-11-25

СообщениеТема: Re: поясніть, будь ласка, що робити?   Вс Фев 21, 2016 9:02 am

Доброго дня! Розкажіть будь ласка, які документи потрібні для переводу?! І як відбувається перевірка щодо очищеня влади.
Дякую.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: поясніть, будь ласка, що робити?   Сегодня в 8:54 am

Вернуться к началу Перейти вниз
 

поясніть, будь ласка, що робити?

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика