Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

адм

Сатурн

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
державної присвоєння конкурс зарплата надбавка служби рангу після 670

Поделиться | 

Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Апр 12, 2016 4:17 pm

Уряд визначив умови, тривалість і порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток за стаж державної служби.

Рішення прийнято у зв'язку із набранням чинності 1 травня 2016 року Закону України "Про державну службу".

Додаткова відпустка буде надаватися державним службовцям, які мають стаж державної служби понад п'ять років тривалістю 1 (один) календарний день. Починаючи з шостого року стажу державної служби ця відпустка збільшується на один календарний день за кожний наступний рік. Тривалість додаткової відпустки не може перевищувати 15 календарних днів.

Постанова від 6 квітня 2016 р. № 270
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
skromnay

Новичок
Новичок

Женщина Сообщения : 19
Репутація : 22
Дата регистрации : 2014-05-20

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Апр 12, 2016 7:40 pm

пункт 12 постанови просто вбив на повал Shocked
12. Державному службовцю, який відповідно до статті 35 Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу” за стаж державної служби:
12 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 9 календарних днів, додатковий день надається після наступних двох років державної служби;
13 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 11 календарних днів, додатковий день надається після наступних трьох років державної служби;
14 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 13 календарних днів, додатковий день надається після наступних чотирьох років державної служби.
... у мене, наприклад, 13 років держслужби, отже мені треба відпрацювати ще 3 роки щоб заробити 1 день відпустки, таким чином за 16 років держслужби я отримаю 12 днів додаткової відпустки, а скільки мені треба відпрацювати за ще 3 додаткових дні щоб заробити відпустку 15 календарних днів... схоже я туплю... або не я... sos
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Апр 12, 2016 9:04 pm

12 пункт дійсно якийсь дурноватий, і як на мене не відповідає самому закону.
Посмотреть профиль
Cepiyc

Эксперт
Эксперт

Мужчина Рыба Сообщения : 267
Репутація : 302
Дата регистрации : 2015-04-08

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Апр 12, 2016 10:18 pm

@skromnay пишет:
... у мене, наприклад, 13 років держслужби, отже мені треба відпрацювати ще 3 роки щоб заробити 1 день відпустки, таким чином за 16 років держслужби я отримаю 12 днів додаткової  відпустки, а скільки мені треба відпрацювати за ще 3 додаткових дні щоб заробити відпустку 15 календарних днів... схоже я туплю... або не я... sos
За 3 дні треба відпрацюати ще 3роки.
Як я розумію, це виглядає так:
стаж - днів додаткової відпустки
5 - 1
6 - 2
7 - 3
8 - 4
9 - 5
10 - 6
11 - 7
12 - 8
13 - 9
14 - 10
15 - 11
16 - 12
17 - 13
18 - 14
19 - 15
Той, хто отримав додаткову відпустку за старим Законом, але меньше 15 днів може вирахувати за цими стопчиками коли в нього, буде збільшена відпустка.
Посмотреть профиль
dava

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 415
Репутація : 467
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Апр 12, 2016 11:06 pm

@Cepiyc пишет:

5 - 1

Первый день за 5 или за 6 лет полагается?
Посмотреть профиль
Cepiyc

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Апр 13, 2016 6:15 am

Додаткова відпустка буде надаватися державним службовцям, які мають стаж державної служби понад п'ять років тривалістю 1 (один) календарний день.
Посмотреть профиль
skromnay

Новичок
Новичок

Женщина Сообщения : 19
Репутація : 22
Дата регистрации : 2014-05-20

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Апр 13, 2016 9:42 am

@Cepiyc пишет:

За 3 дні треба відпрацюати ще 3роки.
5 - 1
6 - 2
7 - 3
8 - 4
9 - 5
10 - 6
11 - 7
12 - 8
13 - 9
14 - 10
15 - 11
16 - 12
17 - 13
18 - 14
19 - 15
Той, хто отримав додаткову відпустку за старим Законом, але меньше 15 днів може вирахувати за цими стопчиками коли в нього, буде збільшена відпустка.
Дякую, за роз'яснення, так зрозуміліше )) виходить, що після 16 років держслужби щороку буде додаватися 1 день відпустки, але не більше 15 к.днів. Так?
Посмотреть профиль
Наталі Draki

Новичок
Новичок

Женщина Сообщения : 13
Репутація : 15
Дата регистрации : 2016-04-07

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Апр 13, 2016 11:59 am

А як на рахунок періодів за які не надаватиметься додаткова відпустка (пункт 11 ПКМУ)??? Мені тепер треба кожному відраховувати ті петіоди зі стажу чи те що було до 01.05.2016 враховується, а тещо буде після - вже ні. scratch
Посмотреть профиль
Cepiyc

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Апр 13, 2016 2:02 pm

@skromnay пишет:
виходить, що після 16 років держслужби щороку буде додаватися 1 день відпустки, але не більше 15 к.днів. Так?
Впевнений, що так.
@Наталі Draki пишет:
А як на рахунок періодів за які не надаватиметься додаткова відпустка (пункт 11 ПКМУ)??? Мені тепер треба кожному відраховувати ті петіоди зі стажу чи те що було до 01.05.2016 враховується, а тещо буде після - вже ні. scratch
Я частину 11 Порядку надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток вказаної постанови розумію інакше, хоча може я помиляюся і Ви праві.
В моєму розумінні частина 11 визначає випадки, за яких державний службовець не має права піти в додаткову оплачувану відпустку на 15 днів чи менше. Це випадки, коли державний службовець перебуває:
1) у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
2) у відпустках без збереження заробітної плати:
2.1) у разі, коли дитина потребує домашнього догляду (тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку);
2.2) у разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку;
2.3) у разі, коли дитині встановлено категорію “дитина-інвалід підгрупи А” (до досягнення дитиною вісімнадцятирічного віку).
3) на навчанні у навчальному закладі, установі, організації незалежно від форми власності, що має право надавати освітні послуги, зокрема за кордоном, для підвищення рівня професійної компетентності з відривом від виробництва.
В інших випадках службовець іде у додаткову відплачувану відпустку. І розмір її залежить лише від його стажу держслужбовця так, як це визначено у частині 2 цього Порядку. До самого ж стажу віднесений наступний професійний стаж - http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248928261

P.S. Щоб меньше букв - періоди визначені в частині 11 Порядку не треба відраховувати від стажу держслужбовця. Просто працівник не зможе взяти цю відпустку, якщо, наприклад, перебуває у декретній відпустці і час невикористаної під час декрету додаткової відпустки не перенесеться на час, коли працівник вийде з декрету.
Посмотреть профиль
Наталі Draki

Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Чт Апр 14, 2016 7:04 am

Дякую. Якось Ви мені очі відкрили... А я зразу ускладнюю Suspect
Посмотреть профиль
Наталі Draki

Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Чт Апр 14, 2016 7:09 am

А як бути з тими держслужбовцями які зараз мають право на відпустку більшої тривалості?
Посмотреть профиль
Cepiyc

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Чт Апр 14, 2016 8:07 am

Вони її матимуть, поки по новому Закону вона не стане більшою.
Посмотреть профиль
Ольга Шу

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2
Дата регистрации : 2016-05-07

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Сб Май 07, 2016 5:27 pm

А додаткова відпустка жінці, яка виховує дитину одна?
До нас на роботу прийшов лист (якщо це можно назвати листом) в якому є перелік тих, хто має на це право, але довідка зі школи, садка або із ЖЕКу не підходить. Я виховую дитину сама, і кожен рік використовувала цю відпустку і довідка із садка підходила, тепер мені потрібно або позбавити батька моєї дитини батьківських прав, оголосити його в розшук або засадити його в тюрму, щоб мені надали цю відпустку.
Як я можу без усого цього бреду використати своє право на відпустку?
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

Женщина Сообщения : 64
Репутація : 72
Дата регистрации : 2015-12-18

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Сб Сен 24, 2016 11:37 am

Допоможіть, будь ласка, вирішити питання.На семінарі Нацдержслужби впевненно заявили, що стаж державної служби для встановлення надбавки за вислугу - це одне.А стаж державної служби для додаткової відпустки- це інше і встановлюється з дати приняття присяги державного службовця. Surprised ПИТАННЯ. Працівник працює в РДА з 01.04.2016 Право на повну щорічну відпустку набуває 01.10.2016 .Має крім того, стаж в органах місцевого самоврядування 9 років. З 01.04. приняв Присягу державного службовця.
Надбавку за вислугу років встановлено 27%. А відпустку додаткову має такий державний службовець?
Посмотреть профиль
uryst

Местный
Местный

Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Дата регистрации : 2016-04-14

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Пн Сен 26, 2016 11:35 am

@Клариса пишет:
Допоможіть, будь ласка, вирішити питання.На семінарі Нацдержслужби впевненно заявили, що стаж державної служби для встановлення надбавки за вислугу - це одне.А стаж державної служби для додаткової відпустки- це інше і встановлюється з дати приняття присяги державного службовця. Surprised ПИТАННЯ. Працівник працює в РДА з 01.04.2016 Право на повну щорічну відпустку набуває 01.10.2016 .Має крім того, стаж в органах місцевого самоврядування 9 років. З 01.04. приняв Присягу державного службовця.
Надбавку за вислугу років встановлено 27%. А відпустку додаткову має такий державний службовець?

Відповідно до постанови КМУ про стаж від 25 березня 2016 р. № 229 стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності цим Законом обчислюється у порядку та на умовах, установлених на той час законодавством.

Робота на посадах у місцевому самоврядуванні зараховувалась раніше і зараховується тепер до стажу держслужби.

Відповідно до Закону про ДС та Постанови КМУ від 6 квітня 2016 р. № 270 державним службовцям, які мають стаж державної служби понад п’ять років, надається додаткова відпустка тривалістю один календарний день. Починаючи з шостого року стажу державної служби ця відпустка збільшується на один календарний день за кожний наступний рік. Тривалість додаткової відпустки не може перевищувати 15 календарних днів.

Тому у Вашому випадку держслужбовець має право на 4 дні додаткової відпустки.
Посмотреть профиль
Cepiyc

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Пн Сен 26, 2016 2:24 pm

@uryst пишет:

5, а не 4.
Посмотреть профиль
uryst

Местный
Местный

Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Дата регистрации : 2016-04-14

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Пн Сен 26, 2016 2:53 pm

@Cepiyc пишет:
@uryst пишет:

5, а не 4.

Razz Вибачте, дійсно 5 днів.
Посмотреть профиль
ДМП

Я в гостях
Я в гостях

Дата регистрации : 2016-09-27

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Сен 27, 2016 11:11 am

@skromnay пишет:
пункт 12 постанови просто вбив на повал Shocked
12. Державному службовцю, який відповідно до статті 35 Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу” за стаж державної служби:
12 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 9 календарних днів, додатковий день надається після наступних двох років державної служби;
13 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 11 календарних днів, додатковий день надається після наступних трьох років державної служби;
14 років набув право на отримання додаткової відпустки тривалістю 13 календарних днів, додатковий день надається після наступних чотирьох років державної служби.
... у мене, наприклад, 13 років держслужби, отже мені треба відпрацювати ще 3 роки щоб заробити 1 день відпустки, таким чином за 16 років держслужби я отримаю 12 днів додаткової  відпустки, а скільки мені треба відпрацювати за ще 3 додаткових дні щоб заробити відпустку 15 календарних днів... схоже я туплю... або не я... sos
Посмотреть профиль
ДМП

Я в гостях
Я в гостях

Дата регистрации : 2016-09-27

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Сен 27, 2016 11:15 am

У мене стаж ДС на попередньому місці роботи 6 міс і на теперішньому 11р.10міс.20днів. Скажіть будь-ласка чи маю я право сьогодні на додаткову відпустку 8 днів. Правильно я підрахував 12 років - 8 днів?
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Окт 05, 2016 11:11 am

Допоможіть з питанням. Держслужбовець має 5 років стажу державної служби перед відпусткою по вагітності та пологам. Потім оформлена відпустка по догляду за дитиною до 3років, після ще 2 роки (через кожні 6 місяців за довідками )відпустка без збереження з/пл по догляду за дитиною до 6 років. Виходить на роботу.Стаж державної служби для вислуги років- 10 років, встановлюю надбавку 30%.А в стаж. який дає право на відпустку додаткову за стаж державної служби виключаю соціальні відпустки і СТАЖ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДПУСТКИ становить 5 років 4 місяці?Тобто приведена дата для вислуги років та приведена дата для додаткової відпустки за стаж державної служби- дві різні?
Посмотреть профиль
ВИКТОРИЯ-75

Читатель
Читатель

Репутація : 26
Дата регистрации : 2016-06-07

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Окт 05, 2016 3:48 pm

Стаж державної служби для вислуги років- 10 років і буде СТАЖЕМ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДПУСТКИ(тобто 5 років декрету ніде не випадають)
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Чт Окт 06, 2016 8:31 am

Зрозуміло. Тоді як і раніше. Фраза з п.11 постанови КМУ від 6 квітня 2016 р. № 270 Додаткова відпустка не надається державному службовцю за час перебування:
у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
у відпустках без збереження заробітної плати.....і т.п..ТРЕБА РОЗУМІТИ як ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ Smile
Посмотреть профиль
Ladyolga7

Я в гостях
Я в гостях

Женщина Сообщения : 1
Репутація : 1
Дата регистрации : 2016-10-31

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Пн Окт 31, 2016 9:31 pm

@Ольга Шу пишет:
А додаткова відпустка жінці, яка виховує дитину одна?
До нас на роботу прийшов лист (якщо це можно назвати листом) в якому є перелік тих, хто має на це право, але довідка зі школи, садка або із ЖЕКу не підходить. Я виховую дитину сама, і кожен рік використовувала цю відпустку і довідка із садка підходила, тепер мені потрібно або позбавити батька моєї дитини батьківських прав, оголосити його в розшук або засадити його в тюрму, щоб мені надали цю відпустку.
Як я можу без усого цього бреду використати своє право на відпустку?

теж цікавить?
можливо хтось вже вичитав, поділіться будь ласка Smile
Посмотреть профиль
lubka

Местный
Местный

Репутація : 44
Дата регистрации : 2015-04-24

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Ноя 01, 2016 1:03 pm

А чому Ви не хочете позбавити батька дитини батьківських прав, якщо він не бере участі у її вихованні? Це його святий обов'язок. А якщо бере, то не претендуйте на відпустку.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Ноя 01, 2016 1:25 pm

А що свідоцтво про розлучення і свідоцтво про народження дитини не підходить?
Посмотреть профиль
ВИКТОРИЯ-75

Читатель
Читатель

Репутація : 26
Дата регистрации : 2016-06-07

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Ср Ноя 02, 2016 8:42 am

На жаль, свідоцтва про розлучення замало. Навіть, якщо батько не приймає участі у вихованні дитини, він юридично є батьком.Щоб отримати статус матері- одиночки треба, як міімум,
1) позбавити батьківських прав( а це досить складна процедера : зібрати докази в садочку, школі, лікарні .., подати прохання в опікунську раду, там вони вивчать все і винесуть пропозиції, а потім з ними в суд)
2)вилучити ім"я батька із свідоцтва про народження
3)узгодити це із ЗАГСОМ
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вт Ноя 29, 2016 10:58 am

Підскажіть з питанням про додаткову відпустку державному службовцю.Працівниця виходить після відпустки для догляду за дитиною до 3р. 05.11.2016.На момент виходу стаж 8р.11місяців.Має право на відпустку додаткову 4 календарні дні? Через місяць стаж держслужби 9 років.Має знову право на додаткову відпустку 5 днів. ЧИ ПРАВИЛЬНО надати їй всі 9 днів за стаж державної служби понад 8 років і понад 9 років?Додаткова відпустка як і раніше не привязується до періоду роботи, а тільки до приведеної дати стажу державної служби?
Посмотреть профиль
наталка-полтавка

Почетный гость
Почетный гость

Репутація : 5
Дата регистрации : 2016-09-28

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Сб Дек 17, 2016 6:29 pm

Підскажіть будь ласка.Маю двох дітей до 15 років.Я маю право на відпустку 10 днів разом з вихідними ? Оплачувана вона чи ні? Дякую.
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Вс Дек 18, 2016 2:00 pm

@наталка-полтавка пишет:
Підскажіть будь ласка.Маю двох дітей до 15 років.Я маю право на відпустку 10 днів разом з вихідними ? Оплачувана вона чи ні? Дякую.
Стаття 19 ЗУ "Про відпустки":Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років...надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.ПРОСТО ВИХІДНІ- ВРАХОВУЮТЬСЯ.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1368
Репутація : 1597
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   Чт Апр 27, 2017 3:10 pm

З'явилася велика стаття про Особливості відпусток держслужбовців
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток   

Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Новий закон "Про державну службу" :: Підзаконні акти до ЗУ "Про державну службу"(2016)-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика