Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

адм

Сатурн

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
конкурс державної служби зарплата

Поделиться | 

Вибір банка для зарплати...

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
win5ston

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 6
Дата регистрации : 2016-04-27

СообщениеТема: Вибір банка для зарплати...   Ср Апр 27, 2016 12:03 pm

Доброго дня!!! склалася слідуюча ситуація, я за результатами проходження конкурсу буду призначений на посаду державного службовця. Виникло питання відкриття банківського рахунку для нарахування заробітньої платні. Я бажаю обслуговуватись та отримувати заробітню платню виключно в ОЩАДБАНКУ, варіанти з іншими банківськими установами для мене не є приємлимі з осоистих переконань. Але, при спробі відкриття банківського рахунку для отримання заробітної плати в ОЩАДБАНКУ я зіштовхнувся з проблемою неможливості відкриття, так як, державна установа, в якій я претендую на роботу, має зарплатний проект лише з ПРИВАТБАНКОМ, тобто ОЩАДБАНК не може відкрити мені зарплатній рахунок, з пояснень працівників ОЩАДБАНКУ державна установа не бажає підписувати з ОЩАДБАНКОМ зарплатний проект. Проконсультуйте, надайте розяснення будь-ласка,
1. Чи маю я право вимагати перерахування заробітної платні виключно на рахунок ОЩАДБАНКУ, і
2. Чи передбачена законодавством України відмова державному службовцю у виборі банківської установи для обслуговування (отримання заробітної плати)???
3. Чи є відсутність зарплатного проекту державної установи з банком підставою для відмови у виборі працівником саме цого банку для отримання заробітньої платні???
дякую. з повагою.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Vlad

Модератор
Модератор

Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Дата регистрации : 2014-08-14

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Ср Апр 27, 2016 12:22 pm

то, что смогу попробую ответь. начну с конца:
вопрос 3 - ДА. без договора (т.н. проекта) ничего не получится.
2 - отказ не прописан, но организация может работать с теми банками с какими подписан проект (и очень часто у организаций проект с многими банками) и, следовательно, возвращаемся к п. 3.
1 - Право имеете, НО ... у нас (г-во Украина) часто решает "кто-то там на верху" в каком банке обслуживаться. Единственное, что могу подсказать поищите в нете есть какие-то указания то ли кабмина то ли минсоцполитики о том, что только три банка соответствуют определенным критерия и Приват туда не попадает если мне не изменяет память по доли уставного капитала. Я даже где-то буклеты такие встречал. Начните с просмотра сайта Ощада.

Посмотреть профиль
win5ston

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Ср Апр 27, 2016 12:24 pm

дякую за відповідь!!!!
Посмотреть профиль
dava

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 415
Репутація : 467
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Ср Апр 27, 2016 12:29 pm

есть постановление от сеньки, но перечень банков, которые соотвествуют этим критериям, не утвержден.

з.ы. мне бы Ваши проблемы, нас недавно заставили перейти в госбанк Crying or Very sad
Посмотреть профиль
win5ston

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Ср Апр 27, 2016 5:57 pm

якщо я відкрию простий рахунок (не конкретно зарплатний) в банківській установі (з якою в роботодавця-держустанови не укладений т.з. зарплатний проект) і в формі заяви на імя керівника (у відповідності ст.24 ЗУ "про оплату праці") попрошу перераховувати належну мені заробітну платню саме на цей рахунок, чи будут мої дії правомірними, і чи зможе роботодавець -державна установа заперечити цьому???? дякую.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1139
Репутація : 1282
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Чт Апр 28, 2016 9:16 am

На скільки я знаю працівник вправі сам вибирати фінустанову де він хоче отримувати зарплату. Про це говорить і ЗУ "Про оплату праці". Але в практиці роботодавець (установа) укладає зарплатний проект з конкретним банком, і всі працівники отримують зарплату в тому банку, не сплачуючи комісію за зняття коштів тощо (як правило). Якщо працівник не хоче отримувати зарплату в "банку роботодавця", він відкриває рахунок в "своєму банку", дає його реквізити бухгалтерії і вони зобов'язані перераховувати зарплату в банк працівника, але в цьому випадку працівник несе сам зобов'язання по сплаті комісій банку та інших платежів. Якось так...
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 673
Репутація : 734
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Чт Апр 28, 2016 9:32 am

@Максим пишет:
***Якщо працівник не хоче отримувати зарплату в "банку роботодавця", він відкриває рахунок в "своєму банку", дає його реквізити бухгалтерії і вони зобов'язані перераховувати зарплату в банк працівника, але в цьому випадку працівник несе сам зобов'язання по сплаті комісій банку та інших платежів. Якось так...

А також вислуховує матюки від бухгалтерії або від керівництва установи, яке натравить на працівника бухгалтерія))
Посмотреть профиль
win5ston

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Чт Апр 28, 2016 9:31 pm

можливо я не вірно зрозумів п.3 ПКМУ №37 від 20.01.2016 року в частині - "Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади протягом місяця за умови виконання вимог пункту 2 цієї постанови вжити в установленому порядку заходів до укладення договорів не менше ніж з трьома уповноваженими банками для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.", тобто виходить, що в будь-якій державній установі повинні бути укладені зарплатні проекти (чи інші якісь договори??) не менше ніж з ТРЬОМА уповноваженими банківськими установами??? чи я щось не вірно розумію??? розясніть будь-ласка
Посмотреть профиль
Виталий76

Читатель
Читатель

Мужчина Сообщения : 39
Репутація : 40
Дата регистрации : 2016-04-12

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Пт Апр 29, 2016 12:40 am

@win5ston пишет:
можливо я не вірно зрозумів п.3 ПКМУ №37 від 20.01.2016 року в частині - "Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади протягом місяця за умови виконання вимог пункту 2 цієї постанови вжити в установленому порядку заходів до укладення договорів не менше ніж з трьома уповноваженими банками для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.", тобто виходить, що в будь-якій державній установі повинні бути укладені зарплатні проекти (чи інші якісь договори??) не менше ніж з ТРЬОМА уповноваженими банківськими установами??? чи я щось не вірно розумію??? розясніть будь-ласка
Зрозуміли Ви правильно, але .......
У нас лише Приват, так як керівництво області працювало в Приваті, і напевне буде там і потім працювати.
Так що закон як дишло, як повернеш так і .....
Посмотреть профиль
Vlad

Модератор
Модератор

Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Дата регистрации : 2014-08-14

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   Чт Май 05, 2016 10:52 am

Окружний адміністративний суд Києва заборонив комісії Міністерства фінансів припиняти функції уповноважених банків з обслуговування рахунків бюджетників.

Суд задовольнив клопотання Незалежної асоціації банків України з проханням скасувати рішення Кабінету міністрів, що дискримінує комерційні банки та громадян України, позбавляючи їх законного права самостійно вибирати банк для виплати заробітної плати.

детальніше...

может попытаться найти это решение суда и показать бухгалтерии...
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Вибір банка для зарплати...   

Вибір банка для зарплати...

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика