Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

Сатурн

адм

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
тестування 2016 ліквідація зарплата 670 комісія 4370-1

Поделиться | 

Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
ОльгаЯ

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 3
Дата регистрации : 2016-06-29

СообщениеТема: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Ср Июн 29, 2016 3:47 pm

Дякую. Я невірно виклала позицію внаслідок сумбуру, але суть зрозуміла).

Последний раз редактировалось: ОльгаЯ (Ср Июн 29, 2016 5:49 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 411
Репутація : 453
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Ср Июн 29, 2016 3:59 pm

В органах місцевого самоврядування немає держслужбовців, там посадові особи місцевого самоврядування. По-моєму платили і платять там зарплати набагато кращі, ніж на держслужбі, приймуть закон про службу в органах місцевого самоврядування будуть ще краще платити. Треба вже звикати, що спочатку роблять, а потім починають думати і виправляти.
Закон ось чинний є http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2493-14/page
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1387
Репутація : 1615
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Ср Июн 29, 2016 4:51 pm

ОльгаЯ пишет:
... Однак при нарахуванні бухгалтери керуються листами, постановами, а не законом. Прошу роз'яснити вашу думку з даного питання.

Ви праві потрібно керуватися законом. А Закон України "Про ДС" (пункт 11 частини третьої статті 3) пише:

... 3. Дія цього Закону не поширюється на:
...
11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;

Тому Вам ніяким чином не можна нараховувати зарплату відповідно до статті 52 Закону України "Про ДС".
Посмотреть профиль
Виталия

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 1
Дата регистрации : 2016-08-06

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Сб Авг 06, 2016 10:27 am

шановні колеги! хотілось би почути вашу думку стосовно одноразових премій до державних свят.
В новому законі про державну службу заперечень з цього приводу немає, але нічого немає щодо можливості виплати. Чи можливо виплачувати одноразову премію з нагоди святкування Дня конституції в Україні? Буду Дуже вдячна за відповідь.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Сб Авг 06, 2016 3:57 pm

Виталия пишет:
шановні колеги! хотілось би почути вашу думку стосовно одноразових премій до державних свят.
В новому законі про державну службу заперечень з цього  приводу немає, але нічого немає щодо можливості виплати. Чи можливо виплачувати одноразову премію з нагоди святкування Дня конституції в Україні? Буду Дуже вдячна за відповідь.

У вас ще гроші на свята є? Скоро не буде чим зарплату платити....

P.S. У нас на свята премії дає тільки профсоюз, коли гроші є.
Посмотреть профиль
Людмила Максимовна

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 1
Дата регистрации : 2016-08-09

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Вт Авг 09, 2016 12:31 am

Працювала на виборній посаді в районній раді,в 2015 році за віком отримала державну пенсію і перестала працювати Після підвищення розміру окладу в грудні 2016 року мала право на перерахування пенсіі,але на той час посада ,на якій я працювала,була вакантна Тому,як пояснили районні фахівці,я автоматично позбавилась такої можливості Маю з цього приводу сумніви..Можливо в когось була аналогічна ситуація....
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Вт Авг 09, 2016 9:18 am

Не зовсім зрозумілий зв'язок - вакантна посада і відмова в перерахуванні пенсії. Навіть якщо посаду на якій ви працювали скоротили, і її уже немає, все одно повинні робити перерахунок пенсії по рівноцінній посаді. Якось так...
Посмотреть профиль
Tess

Местный
Местный

Репутація : 66
Дата регистрации : 2014-12-22

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Вс Окт 16, 2016 6:21 am

Ознакомился с размером премий в ОМС.

Мер - 800%
Начальник управления - 650%
Начальник отдела - 500%
Специалист - 400%

Зачем эта тема на форуме? Гусь свинье не товарищ.
Посмотреть профиль
lubka

Местный
Местный

Репутація : 44
Дата регистрации : 2015-04-24

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 11:05 am

Вкажіть конкретно, що такі премії у Дніпрі. У нас спеціаліст при посадовому окладі 1723 грн. та надбавках за ранг і вислугу років має премію 70%.
Посмотреть профиль
Клариса

Местный
Местный

Женщина Сообщения : 64
Репутація : 72
Дата регистрации : 2015-12-18

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 12:36 pm

У нас тільки оклад, ранг, вислуга з 01.05.2016 навіть на грошову допомогу при наданні відпустки не вистачає .Це при тому що 3 тимчасово вакантні посади не заповнені. КОШТІВ НАВІТЬ НА ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИПЛАТИ НЕ ВИСТАЧАЄ. Про премію й розмови немає. Sad
Посмотреть профиль
Natalie77

Читатель
Читатель

Репутація : 38
Дата регистрации : 2016-05-26

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 1:16 pm

шановна клариса, ви мабуть держслужбовець а тут пишуть про премії які мають в омс, і це правда, там 300 відсотків і більше, рахують скільки собі хочуть. то треба припиняти цей безпредел
Посмотреть профиль
lubka

Местный
Местный

Репутація : 44
Дата регистрации : 2015-04-24

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 1:31 pm

Natalie77, будь ласка, не узагальнюйте. Я працюю в ОМС і про наші премії написала. Навіть міський голова має премію 100%.
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 411
Репутація : 453
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 1:55 pm

lubka пишет:
Natalie77, будь ласка, не узагальнюйте. Я працюю в ОМС і про наші премії написала. Навіть міський голова має премію 100%.
В Кропивницькому міський голова взагалі не має ні премії, ні зарплати, ті копійки йому не треба, бо він ковбасний король, так це ж не значить, що скрізь так Twisted Evil
Посмотреть профиль
Natalie77

Читатель
Читатель

Репутація : 38
Дата регистрации : 2016-05-26

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   Пн Окт 17, 2016 3:49 pm

любці - ха ха , ви прикалуєтесь? нащо міським головам зарплати, вони ж мають різну муть, там зарплати із премєю мабуть на пиріжки
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування   

Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика