Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX
 
Vlad
 
Максим
 
адм
 
Сатурн
 
dava
 
sann
 
Cepiyc
 
bova
 
Сашок
 
Ключевые слова
присвоєння конкурс рангу 670 надбавка державної зарплата служби після

Поделиться | 
 

 Проведення конкурсу

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Nataliya

Новичок
Новичок


Женщина Сообщения : 11
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-05-10

СообщениеТема: Проведення конкурсу   Ср Авг 03, 2016 5:23 pm

Відповідно до п.20 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, затвердженого КМУ від 25.03.2016 № 246 я розумію, що всі заяви осіб, які бажають взяти участь у конкурсі мають проходити реєстрацію через відділ діловодства, а управління персоналом робить зведений список?
Відповідно до п.21 цього ж Порядку управління персоналом письмово повідомляє особам, які бажають взяти участь у конкурсі та подали документи про відповідність або не відповідність їх встановленим законом вимогам?
Можливо хтось має досвід як саме проводиться співбесіда? Кожен член конкурсної комісії кожному конкурсанту окремо готує відомість про результати співбесіди (дод. 7 Порядку) і сам записує чи друкує заздалегідь вимоги? Я вже зовсім заплуталась з цим ПорядкомMad sos
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
busk
avatar

Почетный гость
Почетный гость


Мужчина Сообщения : 7
Репутація : 8
Карма : 1
Дата регистрации : 2014-12-16

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Вс Фев 19, 2017 11:25 am

В нашій РДА оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника архівного відділу. Вимоги, які виписані в оголошенні для претендентів на цю посаду, досить прості, окрім одного: претендент має мати  вищу освіту напрямку "видавничо-поліграфічна справа".  Мені це видається досить дивним...


Последний раз редактировалось: busk (Пн Фев 20, 2017 7:12 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 685
Репутація : 751
Карма : 62
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Вс Фев 19, 2017 11:33 am

99 відсіються, а той 1, якого потрібно взяти на роботу - залишиться)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Prizrak
avatar

Почетный гость
Почетный гость


Мужчина Сообщения : 5
Репутація : 6
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-03-01

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Пт Май 05, 2017 11:19 am

Підскажіть будь ласка. drunken

До прийняття нового закону про державну службу працівника призначили в. о. начальника відділу (присвоїли 6 ранг, категорія Б). Чи потрібно щоб забрати "в. о." і призначити начальником відділу працівника проводити конкурс?
Surprised
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Пт Май 05, 2017 1:26 pm

Дуже цікаво як це можна призначити в.о. начальника і присвоїти 6 ранг. В.о. це не посада. Сьогодні виконуєш обов'язки, а завтра ці обов'язки знімають.

Моя думка що потрібно проходити конкурс.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1368
Репутація : 1597
Карма : 162
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Ср Май 10, 2017 1:53 pm

Також не дуже зрозуміло, як пройшло призначення в.о. Уточніть:
- особу "з вулиці" призначили, чи це був головний спеціаліст (умовно)?
- якщо особу призначили за старим законом, то як їх могли присвоїти ранг в межах категорії Б за новим законом?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Prizrak
avatar

Почетный гость
Почетный гость


Мужчина Сообщения : 5
Репутація : 6
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-03-01

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Ср Май 10, 2017 3:36 pm

особу призначили спочатку у патронатну службу (без конкурсу, згідно зі старим законом), потім у порядку переведення призначили в. о. начальника іншого відділу. Я так розумію з новим законом відбулося перепрезначення в. о. начальника відділу і присвоєно 6 ранг.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Ср Май 10, 2017 4:10 pm

Неправильно це все. В.о. може бути тільки діючий працівник, в нашому випадку державний службовець. На посаду призначають або за конкурсом або в порядку переведення, но на постійній основі. Якщо покладають обов'язки начальника відділу на працівника відділу, то це тимчасове явище, і я вважаю, що не можна присвоювати ранг виконуючому обов'язки. Якщо відбулось перезавантаження рангів по новому закону, то якщо обовязки виконував ДС, то йому повинні були присвоїти ранг за основною посадою, а не за в.о.; Якщо виконував обов'язки не ДС, то про які ранги взагалі мова, не могли йому ніякого рангу присвоїти як в.о.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Prizrak
avatar

Почетный гость
Почетный гость


Мужчина Сообщения : 5
Репутація : 6
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-03-01

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Ср Май 10, 2017 4:32 pm

Можливо і немогли проте присвоїли 6 ранг...
Оце чудеса творяться @ доречі це не один випадок коли призначають на посаду в. о. начальника відділу, проте як вони це роблять....... Like a Star @ heaven
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1141
Репутація : 1284
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Ср Май 10, 2017 5:49 pm

Самому цікаво чим керуються, якими нормативно-правовими актами?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
циркуль

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-16

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Вт Май 16, 2017 3:15 pm

підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1368
Репутація : 1597
Карма : 162
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Вт Май 16, 2017 3:29 pm

Якщо конкурс оголосили до 1 травня 2017р., то не потрібно. Принаймні так Роз"яснює НАДС.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
bayan1986
avatar

Активист
Активист


Мужчина Близнецы Сообщения : 190
Репутація : 207
Карма : 17
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 31

СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Пт Май 19, 2017 10:43 am

@циркуль пишет:
підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?

коли оголосили? якщо до 1 травня то не потрібно, якщо після то потрібно якщо у вас в атестаті стоїть меньше 5 за укр.мову
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Проведення конкурсу

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика