Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

адм

Сатурн

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
державної служби після 670 конкурс надбавка присвоєння зарплата рангу

Поделиться | 

стаж державної служби

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
tamarok

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 3
Дата регистрации : 2016-09-28

СообщениеТема: стаж державної служби   Ср Сен 28, 2016 5:22 pm

Станом на 01 травня 2016 року працівник фінансового управління має стаж секретаря керівного цього управління 5 років та стаж головного спеціаліста цього управління 11 років. Який відсоток потрібно нараховувати за стаж державної служби після 01 травня 2016 року 48% чи 33%?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
kozachka

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2
Дата регистрации : 2016-10-25

СообщениеТема: Re: стаж державної служби   Вт Окт 25, 2016 9:41 am

Рахую приведену дату працівнику для визначення розміру надбавки за вислугу років. Маю сумнів щодо двох записів у трудовій книжці, зокрема, 23.09.1999р призначено на посаду і одночано присвоєно 15 ранг держслужбовця. Однак запис про Присягу здіснено від 28.09.1999р і наступне- звільнено працівника з державного органу 30.12.2011р в порядку переведення до іншого органу, однак наступний запис про прийняття починається з 03.01.2012р.(але розп.-я про прийняття від 30.12.2011). Питання переше: стаж починаю рахувати від призначення на посаду, адже є вже ранг? І питання друге: чи не має переви у стажі держслужби, адже розпорядження про призначеня з 03 січня датоване 30 грудням!
Посмотреть профиль
danaris

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 5
Дата регистрации : 2017-02-01

СообщениеТема: Re: стаж державної служби   Ср Апр 19, 2017 1:47 am

Підскажіть будь ласка який стаж державної служби я маю станом на 03.04.2017 року.
З 03.04.2001 року вступила на державну службу на посаду спеціалста 1 категорії, а 03.04.2017 року призначена на посаду за переведенням, як така що пройшла конкурс на посаду начальника відділу. Служба управління персоналом підрахувала стаж і він становить 15 років 11 місяців 27 днів. Чи є це вірним?
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 409
Репутація : 451
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: стаж державної служби   Ср Апр 19, 2017 8:34 am

@danaris пишет:
Підскажіть будь ласка який стаж державної служби я маю станом на 03.04.2017 року.
З 03.04.2001 року вступила на державну службу на посаду спеціалста 1 категорії, а 03.04.2017 року призначена на посаду за переведенням, як така що пройшла конкурс на посаду начальника відділу. Служба управління персоналом підрахувала стаж і він становить 15 років 11 місяців 27 днів. Чи є це вірним?
Рахують, що місяць має в середньому 30 днів, тому 3 дні ніби загубилися.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: стаж державної служби   

стаж державної служби

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика