Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX
 
Vlad
 
Максим
 
адм
 
Сатурн
 
dava
 
sann
 
Cepiyc
 
bova
 
Сашок
 
Ключевые слова
рангу державної конкурс після зарплата служби присвоєння

Поделиться | 
 

 Політична неупередженість державного службовця

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
uryst
avatar

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

СообщениеТема: Політична неупередженість державного службовця   Вт Ноя 22, 2016 10:14 am

Стаття 10. Політична неупередженість

У новому Законі України "Про державну службу", зокрема, у статті 10 передбачено вимоги щодо політичної неупередженості державних службовців

Так, державний службовець не має права демонструвати свої політичні погляди та вчиняти інші дії або бездіяльність, що у будь-який спосіб можуть засвідчити його особливе ставлення до політичних партій і негативно вплинути на імідж державного органу та довіру до влади або становити загрозу для конституційного ладу, територіальної цілісності і національної безпеки, для здоров’я та прав і свобод інших людей.

Державний службовець не має права:

1) бути членом політичної партії, якщо такий державний службовець займає посаду державної служби категорії "А". На час державної служби на посаді категорії "А" особа зупиняє своє членство в політичній партії;

2) обіймати посади в керівних органах політичної партії;

3) суміщати державну службу із статусом депутата місцевої ради, якщо такий державний службовець займає посаду державної служби категорії "А";

4) залучати, використовуючи своє службове становище, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетної сфери, інших осіб до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями;

5) у будь-який інший спосіб використовувати своє службове становище в політичних цілях.

У разі реєстрації державного службовця кандидатом у депутати Центральною виборчою комісією, виборчими комісіями, сформованими (утвореними) в установленому порядку, він зобов’язаний в одноденний строк письмово повідомити про це керівника державної служби.

Державному службовцю за його заявою надається відпустка без збереження заробітної плати на час участі у виборчому процесі. Зазначена відпустка надається за рішенням керівника державної служби з дня його повідомлення про участь у виборчому процесі і до дня його завершення відповідно до виборчого законодавства.

Державний службовець не має права організовувати і брати участь у страйках та агітації (крім випадку, передбаченого частиною четвертою цієї статті).

У зв'язку із проведенням перших виборів до об'єднаної територіальної громади виникло питання - від якого часу чи від настання якої події (факту) необхідно обчислювати одноденний строк направлення повідомлення державного службовця керівнику про реєстрацію кандидатом в депутати???
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1352
Репутація : 1578
Карма : 161
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Політична неупередженість державного службовця   Вт Ноя 22, 2016 10:50 am

Напевно можна бути присутнім на засіданні виборчкому, коли держслужбовця зареєструють кандидатом. Але, така присутність, якщо нічого не змінилося, не обов'язкова. І навіть якщо держслужбовець почув цю інформацію, як на мене, "до справи це не прикладеш". А тому, логічніше було б відліковувати одноденній строк після дня отримання посвідчення кандидата.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
uryst
avatar

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

СообщениеТема: Re: Політична неупередженість державного службовця   Вт Ноя 22, 2016 4:56 pm

@LEXXX пишет:
Напевно можна бути присутнім на засіданні виборчкому, коли держслужбовця зареєструють кандидатом. Але, така присутність, якщо нічого не змінилося, не обов'язкова. І навіть якщо держслужбовець почув цю інформацію, як на мене, "до справи це не прикладеш". А тому, логічніше було б відліковувати одноденній строк після дня отримання посвідчення кандидата.

Якщо виходити з положень закону про місцеві вибори, то я цілком підтримую Вашу думку що рахувати потрібно з дня отримання посвідчення.

Однак, в статті 10 закону про ДС все-таки доцільно було б визначити механізм відліку зазначеного одноденного строку подання письмового повідомлення. Тому, це один з чергових фактів недолугого написання законів нашими доблесними народними депутатами.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: Політична неупередженість державного службовця   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Політична неупередженість державного службовця

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Новий закон "Про державну службу"-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика