Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

Сатурн

адм

sann

dava

bova

Cepiyc

Сашок

Ключевые слова
державного конкурс пенсії ліквідація декларація жовтня зарплата НАЗК комісія службовця тестування 2016 4370-1

Поделиться | 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : 1, 2, 3, 4, 5  Следующий
АвторСообщение
Aleks_andr

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 1
Дата регистрации : 2017-02-10

СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 9:54 am

LEXXX пишет:
Обговорюємо питання декларування державних службовців.

ввожу путь места расположения ключа с флешки, пароль верен на 100%, а по итогу пишет:

Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)
Вложенные файлы
error.jpg
error
У вас нет прав скачивать вложенные файлы.
(36 Кб) Скачиваний: 6
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 702
Репутація : 771
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 10:05 am

Ну так спробуйте пізніше. Позавчора система глючили, я також годину мучився. Спробуйте з іншого браузера зайти.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1144
Репутація : 1287
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 10:53 am

Сьогодні ця помилка часто виникає. Далі буде ще складніше....
Посмотреть профиль
bova

Эксперт
Эксперт

Женщина Сообщения : 269
Репутація : 307
Дата регистрации : 2015-09-25

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 11:14 am

колеги, як вважаєте, якщо у попередній електронній декларації помилково не вказано присадибну ділянку (просто забуто), у декларації за 2016 рік її доцільно вказувати?
Земельна ділянка не приватизована.
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 11:51 am

bova пишет:
колеги, як вважаєте, якщо у попередній електронній декларації помилково не вказано присадибну ділянку (просто забуто), у декларації за 2016 рік її доцільно вказувати?

Я б перевірив спочатку чи є ця ділянка у реєстрі земельних ділянок (адже в майбутньому саме з ним буде іти звірка) і чи вона там закріплена за вами.
А виходячи із цього - вже вам вирішувати, показувати її чи ні)

Апдейт. Якщо вона не приватизована, то на яких правах вона вам належить?
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 416
Репутація : 458
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 11:55 am

Сатурн пишет:
bova пишет:

Я б перевірив спочатку чи є ця ділянка у реєстрі земельних ділянок (адже в майбутньому саме з ним буде іти звірка) і чи вона там закріплена за вами.
А виходячи із цього - вже вам вирішувати, показувати її чи ні)

Апдейт. Якщо вона не приватизована, то на яких правах вона вам належить?
В майбутньому треба уточнити, років через 50 Very Happy
Земля під будинком у багатьох ще не приватизована.
Посмотреть профиль
bova

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 12:20 pm

Вірно. І ніхто не примушує її приватизувати, а квитанції на сплату земельного податку з податкової надходять.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 1:13 pm

Якщо земельна ділянка у власності вона повинна бути занесена до державного земельного кадастру. Якщо земельна ділянка надана у користування або закріплена за житловим будинком, то це є "інше право користування".

Немає значення що ви вказували у попередній декларації. Пишіть зараз правильно. Раніше не була земельна ділянка у користуванні, а зараз є. Що тут такого.
Посмотреть профиль
bova

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 1:26 pm

Я зовсім не проти вказати цю присадибну ділянку у декларації, головне щоб розбіжності не "вилізли боком"
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 1:42 pm

bova пишет:
Я зовсім не проти вказати цю присадибну ділянку у декларації, головне щоб розбіжності не "вилізли боком"

НАЗК зараз таке "загадочне", що де, коли і в кого вилізе боком - це абсолютно непрогнозовано. От в Лещенка знижка на квартиру вилізла, а в Марушевської - 500 грн до 8 Березня. Так що у НАЗК я думаю ще багато різних ідей є. Але до нижньої ланки держслужби у них, я думаю, руки дійдуть не раніше 2020 року)
Посмотреть профиль
bova

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 3:21 pm

Сатурн пишет:
bova пишет:

НАЗК зараз таке "загадочне", що де, коли і в кого вилізе боком - це абсолютно непрогнозовано. От в Лещенка знижка на квартиру вилізла, а в Марушевської - 500 грн до 8 Березня. Так що у НАЗК я думаю ще багато різних ідей є. Але до нижньої ланки держслужби у них, я думаю, руки дійдуть не раніше 2020 року)

Дякую. заспокоїли Very Happy
Посмотреть профиль
ДианаЮрьевна

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 9:56 pm

Доброго дня! В мене наступна проблема. Так сталося, що в цьому році поклала на депозит кошти на своє ім'я, які ми з чоловіком заощаджували декілька років. Тобто  вони собі зберігались дома в трьхлітровій банці Smile,готівка раніше не декларувалась. Відповідно нічого такого в деклараціях минулих років ніде не вказувалось. А тут раз і в мене на рахунку кошти, які перевищують річний дохід і мій і чоловіків. От і думаю, чи не потрібно ще десь щось в якомусь розділі вказати, крім грошових активів, щоб зайвих питань не виникало.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 7:50 am

ДианаЮрьевна пишет:
Доброго дня! В мене наступна проблема. Так сталося, що в цьому році поклала на депозит кошти на своє ім'я, які ми з чоловіком заощаджували декілька років. Тобто  вони собі зберігались дома в трьхлітровій банці Smile,готівка раніше не декларувалась. Відповідно нічого такого в деклараціях минулих років ніде не вказувалось. А тут раз і в мене на рахунку кошти, які перевищують річний дохід і мій і чоловіків. От і думаю, чи не потрібно ще десь щось в якомусь розділі вказати, крім грошових активів, щоб зайвих питань не виникало.

Якщо ви вже в 2017 році поклали гроші на депозит, то бажано ці гроші вказати як готівкові в декларації за 2016 рік. Думаю цього достатньо.
Посмотреть профиль
ДианаЮрьевна

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 10:36 am

Максим пишет:

Якщо ви вже в 2017 році поклали гроші на депозит, то бажано ці гроші вказати як готівкові в декларації за 2016 рік. Думаю цього достатньо.
Я не зовсім правильно написала. Я в 2016 поклала на депозит.
Посмотреть профиль
oleg65557

Почетный гость
Почетный гость

Репутація : 5
Дата регистрации : 2017-02-01

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 11:12 am

В декларації вказав нову назву вулиці будинку та земельної ділянки, яка вже років 9-10 чинна, а в документах про право на власність стара назва (не було потреби змінювати) і платіжки за землю приходили із старою назвою вулиці - це не буде порушення ? Доречі, в акті на землю вказана одна площа земельної ділянки а в платіжках за землю чомусь на 2,12 сотки більше. Чи не може виникнути з даного приводу питання в НАБУ під час перевірки ?
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 4:45 pm

ДианаЮрьевна пишет:
Максим пишет:

Я не зовсім правильно написала. Я в 2016 поклала на депозит.

Ну так в декларації за 2016 рік показуйте депозит.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 4:51 pm

oleg65557 пишет:
В декларації вказав нову назву вулиці будинку та земельної ділянки, яка вже років 9-10 чинна, а в документах про право на власність стара назва (не було потреби змінювати) і платіжки за землю приходили із старою назвою вулиці - це не буде порушення ? Доречі, в акті на землю вказана одна площа земельної ділянки а в платіжках за землю чомусь на 2,12 сотки більше. Чи не може виникнути з даного приводу питання в НАБУ під час перевірки ?

Щодо назв вулиці, то пишіть нову. Що написано в платіжках має мало значення, головне офіційна назва вулиці згідно затвердженого рішення місцевого органу самоврядування.

Щодо площі ділянки, то треба вказувати із правопосвідчуваних документів, а не з платіжок. До речі ви би вияснили в податковій чому вони пишуть більшу площу ніж у вас по документах.
Посмотреть профиль
oleg65557

Почетный гость
Почетный гость

Репутація : 5
Дата регистрации : 2017-02-01

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 11, 2017 7:14 pm

Я за площу ділянки виясняв, і неодноразово. Всі рази говорили, що ми вияснимо, розберемось і з року в рік знову те саме шлють (ще з 90-х років). З понеділка в черговий раз буду виясняти в ОМС потім в податкову (минулого разу в податковій сказали що списки і площу подають з ОМС - що нам подали те ми і вимагаємо зплатити.
Посмотреть профиль
Македонский

Местный
Местный

Мужчина Рыба Сообщения : 99
Репутація : 120
Дата регистрации : 2015-01-30

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вс Фев 12, 2017 10:40 pm

Итак хочу окончательно удостовериться в своем понимании п 3. "ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ"
На первом скрине я отобразил место, где я фактически проживаю (квартира жены), но не прописан:
скрин 1:

Правильно ли я указал данные в меню "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ"?

На втором скрине я указал место своей регистрации (прописки) по паспорту. Квартира родителей. Фактические владельцы - это моя мать с моей племянницей в равных долях 50 на 50:
Скрин 2:

Я написал себя как : "Особа, якої стосується об'єкт декларування:"
Плюс вписал обоих фактических собственников.
правильно ли написал в меню "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ" в полях :
"Тип права: - інше право користування"
"Зазначте, яке саме: - у користуванні"
"Інформація про власника: - власником є третя особа"
"Частка власності: - 50%"

И фактическое место проживание и место своей регистрации я естественно указываю в пункте 2.1.  "ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ".
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 13, 2017 11:44 am

Македонский пишет:
Итак хочу окончательно удостовериться в своем понимании п 3. "ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ"

Что касается проживания в квартире жены, то вы жену и так указываете в членах семьи, соответственно вносите квартиру как ее собственность, себя можете добавить как в пользовании.

Что касается прописки, то лично я не приверженец указывать квартиру где прописан, но не проживая в ней и не имея её в собственности, в декларацию как в пользовании.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1404
Репутація : 1632
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 13, 2017 2:22 pm

У нас співробітнику прийшов лист датований цим роком з місцевої ДФС. В ньому пишуть, що перевірили відповідно до ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції" (повністю втратив чинність з 01.01.2017) його паперову декларацію за 2015 рік встановлена невідповідність (місце реєстрації/фактичного проживання). "Просять" дати пояснення.

Шикарно а ?
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 13, 2017 2:39 pm

Податкова що перевіряє хто де зареєстрований, і де проживає... Бред.
Посмотреть профиль
polosatui

Я в гостях
Я в гостях

Дата регистрации : 2017-02-13

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 13, 2017 8:57 pm

указывается ли,сумма выплаченных мною алиментов в разделе "Видатки"
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 13, 2017 9:54 pm

polosatui пишет:
указывается ли,сумма выплаченных мною алиментов в разделе "Видатки"  
нет
Посмотреть профиль
edward1991

Я в гостях
Я в гостях

Дата регистрации : 2017-02-17

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 1:57 pm

Всім доброго дня!
Почав заповнювати е-декларацію, виникла проблема! Проблема зв'язана з нерухомістю, а саме житловим будинком.
Почну спочатку. Будинок належав бабусі. Вона померла і по праву спадщини будинок перейшов до двох синів навпіл. Тобто будинок вже мав розділитись між моїм батьком і дядьком. Батько свою половину офіційно оформив (право власності), а дядько не оформив і...помер! Його половина по праву спадщини переходить його доньці, яка усно від неї відмовилась, залишивши весь будинок нам. Тепер половина будинку у праві власності в мого батька, а друга просто "плаває". Поїхали далі. Батько з нами не проживає вже більше двох років, хоча з матір'ю офіційно так і не розлучились, інформації про те, де він перебуває в мене немає, в декларації в склад сім'ї я його не вносив - лише я, мати і рідний брат.
Ось і вся суть питання - як мені це все правильно і грамотно вліпити в цю кляту декларацію??
Допоможіть будь ласка!!! Mad
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 2:40 pm

edward1991 пишет:
Почну спочатку. Будинок належав бабусі. Вона померла і по праву спадщини будинок перейшов до двох синів навпіл. Тобто будинок вже мав розділитись між моїм батьком і дядьком. Батько свою половину офіційно оформив (право власності), а дядько не оформив і...помер! Його половина по праву спадщини переходить його доньці, яка усно від неї відмовилась, залишивши весь будинок нам. Тепер половина будинку у праві власності в мого батька, а друга просто "плаває". Поїхали далі. Батько з нами не проживає вже більше двох років, хоча з матір'ю офіційно так і не розлучились, інформації про те, де він перебуває в мене немає, в декларації в склад сім'ї я його не вносив - лише я, мати і рідний брат.

Складна ситуація з будинком. Але декларацію заповнити можна.
Декларант повинен декларувати відомості які йому відомі. Під цим можна розуміти, що якщо є офіційні документи про об'єкти декларування, то вони відомі декларанту. Якщо документів немає, то те що декларанту щось відомо під питанням.
Якщо батько не проживає з декларантом його вписувати не потрібно, те саме стосується будь-якої особи, крім чоловіка (дружини) та неповнолітніх дітей декларанта. Ви вказуєте себе як декларанта, та членів сім'ї - мати та брата, тому що проживаєте разом. Відповідно вказуєте всі об'єкти в декларації які стосуються вас та членів сім'ї. Якщо будинок належить батьку та "ще комусь", але не вам та членам сімї, його в декларації вказувати не потрібно. Але якщо ви там прописані або проживаєте, то будинок бажано зазначити в декларації як у користуванні. Власника в цьому випадку пишіть третю особу - батька. Все.
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 2:53 pm

Хто знає, для чого у декларацію заносити неповнолітніх дітей?
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 3:03 pm

А не треба на них записувати квартири/будинки/яхти/літаки...
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 3:08 pm

LEXXX пишет:
А не треба на них записувати квартири/будинки/яхти/літаки...

А українське законодавство передбачає оформлення на дітей будинків, літаків тощо?
П.С. Такой маленький, а у тебя уже Жигули есть)) Алиса, я им ничего не сказал))
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 3:24 pm

Сатурн пишет:
А українське законодавство передбачає оформлення на дітей будинків, літаків тощо?

Передбачає, але з дозволу опікунської ради... Відчужити правда не можна до повноліття.
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 17, 2017 3:39 pm

А цікаво, реєстри нерухомості та земельних ділянок, передбачають внесення в них такого майна, яке зареєстроване на повнолітніх? А то "чудова" система е-декларування навіть номер свідоцтва про народження дитини не давала ввести)
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 18, 2017 8:52 am

Сатурн пишет:
А цікаво, реєстри нерухомості та земельних ділянок, передбачають внесення в них такого майна, яке зареєстроване на повнолітніх? А то "чудова" система е-декларування навіть номер свідоцтва про народження дитини не давала ввести)

Реєстри передбачають. Якщо власність зареєстрована, то в реєстрі є, незалежно від віку власника. Питання тільки в тому що неповнолітні не можуть продати це майно. Щодо свідоцтва про народження, то воно як і паспорт вноситься тільки у вигляді ХХ123456. Так передбачено, і не тільки для реєстра декларацій.

В продовження теми реєстрів виникає питання щодо внесення квартири яка отримана в 90-х і не занесена до реєстра речових прав мінюсту. Який реєстраційний номер писати об'єкту нерухомого майна? В свідоцтві права власності на квартиру (наприклад) є запис в книгу реєстрації, але ж це не є номер об'єкту нерухомого майна в розумінні реєстру декларація, я так розумію...
Посмотреть профиль
2kusar

Читатель
Читатель

Женщина Сообщения : 25
Репутація : 27
Дата регистрации : 2016-05-06

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 18, 2017 4:19 pm

натисніть кнопку невідомо
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Фев 18, 2017 9:01 pm

2kusar пишет:
натисніть кнопку невідомо

Також про це думав. Але чи дійсно невідомо...
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Фев 20, 2017 11:35 am

Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 21, 2017 9:29 am

Стосовно статейки вище:
Сам знаю одного чоловіка (68 років), який працює на невеличкій районній посаді у державному підприємстві та подав декларацію згідно Закону. Має 4 земельні ділянки, але до реєстру вніс їх під одним записом, просто просумувавши їх площу (дедушка, що з нього взять - йому нафіг ті роз'яснення не потрібні)) От скажіть, він корупціонер?)
Але думаю саме з такими корупціонерами НАЗК і буде боротися, адже високопосадовців чіпати страшно.
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 21, 2017 9:53 am

Сатурн пишет:
Стосовно статейки вище:
Сам знаю одного чоловіка (68 років), який працює на невеличкій районній посаді у державному підприємстві та подав декларацію згідно Закону. Має 4 земельні ділянки, але до реєстру вніс їх під одним записом, просто просумувавши їх площу (дедушка, що з нього взять - йому нафіг ті роз'яснення не потрібні)) От скажіть, він корупціонер?)
Але думаю саме з такими корупціонерами НАЗК і буде боротися, адже високопосадовців чіпати страшно.
За**уться принтери заправляти, щоб просто список таких "корупціонерів" скласти Razz
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 21, 2017 9:55 am

За 65 млн. грн. (бюджет НАЗК на 2017) не за***ться))
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 21, 2017 10:10 am

А проблема в тому що НАЗК не дає конкретні роз'яснення на конкретні питання. Їх затверджені роз'яснення не розкривають усіх питань заповнення декларації. А якщо написати їм листа - вони тупо відфутболять читати роз'яснення. Але ж якби була чітка відповідь на питання - хто би їм листи писав... І відповідно не можна притягати до відповідальності, якщо декларант не розуміє суті поставленої проблеми, а саме як і що писати. А ще більша проблема, що НАЗК самі не знають що і куди, тому і не спішать давати роз'яснення зі спірних питань.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 10:54 am

Сьогодні прозрів Shocked .

Ось виявляється які є посади державної служби категорії "В":

Старший слюсар-монтажник
лікар медичного пункту
Пожежний пожежного взводу
Номер обслуги взводу охорони
Водій
Водій - кранівник
пенсіонер
Музикант-соліст оркестру

категорія "Б"
Охоронник
Курсант

І таких декларацій ТЬМА Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Цікаво десь подивитися, які це групи оплати праці Smile .

Последний раз редактировалось: LEXXX (Вт Фев 28, 2017 11:22 am), всего редактировалось 2 раз(а)
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 11:12 am

Нічого страшного, зате ЕЦП з'явиться у великої кількості людей, а це відкриває великі можливості по впровадженню електронних послуг в Україні.
Це ж усі потенційні корупціонери. НАЗК потирає руки))
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 1:03 pm

А я вчора передивлявся повідомлення про суттєві зміни. Цікаво було що народ купляє і показує. Так там взагалі є пусті повідомлення - подати подав, а по суті нічого не купив/отримав виходить. Є і такі де показують, що отримав дохід 900 грн з копійками. Ну для чого це показувати...

Щодо ЕЦП, то дійсно черги за ним такі великі, що не встигають робити. І де речі, в податковій говорять, що з наступного року будуть усі заповнювати декларацію.
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 1:14 pm

Максим пишет:
Щодо ЕЦП, то дійсно черги за ним такі великі, що не встигають робити.
В податковій черги завжди великі, бо то торгаші ходять по ЕЦП, то відкриваються, то закриваються кожен місяць, а ключі треба міняти.
Максим пишет:
І де речі, в податковій говорять, що з наступного року будуть усі заповнювати декларацію.
Ага, бабусі і дідусі будуть заповнювати, мало цих декларацій ржачних, давайте ще. Супер агентство навіть 400 декларацій депутатів не може перевірити.
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 1:17 pm

Заповнював ввечері, тормозив сайт нормально, а ще основний пік не почався Cool
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Фев 28, 2017 6:12 pm

sann пишет:
Ага, бабусі і дідусі будуть заповнювати, мало цих  декларацій ржачних, давайте ще. Супер агентство навіть 400 декларацій депутатів не може перевірити.

Ну в принципі таке уже є. Якщо на ДС бабусь та дідусів дуже мало, то в тих же юрособах публічного права - комунальних підприємствах, установах, організаціях таких осіб багато. І вже є прецеденти, що таких осіб зобов'язали подати декларацію до 1 квітня. Вони навіть не знають, що таке ЕЦП і де його брати, не то що декларацію заповнити.
Посмотреть профиль
Ais

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 4
Дата регистрации : 2017-03-01

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Мар 01, 2017 12:51 am

Є питання.
Я маю чоловіка і двох дітей.
Я прописана з двома дітьми в одному місці, а проживаю в іншому - в половині будинку (50%), що належить свекрусі, яка проживає за іншим місцем реєстрації. Фактично власниця половини дому моя свекруха, мій чоловік прописаний, а я с дітьми тільки проживаємо.
Допоможіть заповнити декларацію в розділі 3.
1) Чи вірно розумію, що треба так зазначити, як нижче я вказала?
ВИПРАВТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ЯКЩО НЕ ТАК:
Особа, якої стосується об'єкт декларування: Я
Вид об'єкта : житловий будинок
....
ТИП ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ"ЄКТ
Тип права: Інше право користування
Зазначте, яке саме: проживання
Інформація про власника: дані свекрухи....
Частка власності: ТУТ ПИТАННЯ (ставити 50% або "не застосовується"??) Якщо поставити 50%, то на екрані при перегляді буе виглядати так, що я користуюсь 50% дома.

2) Чи так зазначати про кожного члена моєї родини?
Тоді кожного разу створювати форму ДОДАТИ? Але в цьому разі розділ 3 розтягнеться огого.
Нас четверо. А коли кожному в його окремій формі поставити 50%, то розміру дому не хвате.

3) Можна якось інакше зазначити цей будинок один раз, а потім всіх нас чотирьох вписати? Думаю це можливо, але я ніяк не можу збагнути, як це зробити?
Заздалегідь дякую за відповідь та допомогу.
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Мар 01, 2017 6:33 am

Ais пишет:
Є питання.
Я маю чоловіка і двох дітей.
Я прописана з двома дітьми в одному місці, а проживаю в іншому - в половині будинку (50%), що належить свекрусі, яка проживає за іншим місцем реєстрації. Фактично власниця половини дому моя свекруха, мій чоловік прописаний, а я с дітьми тільки проживаємо.
Допоможіть заповнити декларацію в розділі  3.
1) Чи вірно розумію, що треба так зазначити, як нижче я вказала?
ВИПРАВТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ЯКЩО НЕ ТАК:
Особа, якої стосується об'єкт декларування: Я
Вид об'єкта : житловий будинок
....
ТИП ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ"ЄКТ
Тип права: Інше право користування
Зазначте, яке саме: проживання
Інформація про власника: дані свекрухи....
Частка власності: ТУТ ПИТАННЯ (ставити 50% або "не застосовується"??) Якщо поставити 50%, то на екрані при перегляді буе виглядати так, що я користуюсь 50% дома.

2) Чи так зазначати про кожного члена моєї родини?
Тоді кожного разу створювати форму ДОДАТИ? Але в цьому разі розділ 3 розтягнеться огого.
Нас четверо. А коли кожному в його окремій формі поставити 50%, то розміру дому не хвате.

3) Можна якось інакше зазначити цей будинок один раз, а потім всіх нас чотирьох вписати? Думаю це можливо, але я ніяк не можу збагнути, як це зробити?
Заздалегідь дякую за відповідь та допомогу.
В тип права на цей об'єкт вкажіть по черзі всіх людей. Будинок буде 1, а користувачів 4.
Посмотреть профиль
Ais

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Мар 01, 2017 7:51 am

Вибачте. Але коли в графі Тип права користування зазначити всіх осіб, то де ж зазначити слово ПРОЖИВАННЯ? А частку (50%) краще не зазначати та залишити не визначеною?
Дякую
Посмотреть профиль
Ais

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Мар 01, 2017 9:16 am

Є питання:
Мала у ЧАСТКОВІЙ ВЛАСНОСТІ 1/2 будиночку 50%.
Потім придбала другу половину цього будиночку - знов ЧАСТКОВА ВЛАСНІСТЬ 50%.
Наразі в мене 100% ВЛАСНІСТЬ.
В декларації вказувати тип власності ВЛАСНІСТЬ 100% з датою набуття, яка була пізнішою?
Або два рази зазначити по 1/2 будинку з правом власності ЧАСТКОВА ВЛАСНІСТЬ 50%?
Посмотреть профиль
Сатурн

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Мар 01, 2017 9:39 am

У який розділ заносити аліменти?
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 5На страницу : 1, 2, 3, 4, 5  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика