Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход

Поделиться | 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5
АвторСообщение
Aleks_andr

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 1
Дата регистрации : 2017-02-10

СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Фев 10, 2017 9:54 am

Первое сообщение в теме :

@LEXXX пишет:
Обговорюємо питання декларування державних службовців.

ввожу путь места расположения ключа с флешки, пароль верен на 100%, а по итогу пишет:

Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

АвторСообщение
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 436
Репутація : 481
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Апр 07, 2017 1:52 pm

Ну таке щось, машина зареєстрована на маму-пенсіонерку, а він кожен день на ній на роботу приїжав. Просто нову людину на посаду знайшли Very Happy
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 1151
Репутація : 1294
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Апр 07, 2017 1:54 pm

@LEXXX пишет:
Заступника прокурора Кіровоградської області Віктора Приходька звільнили за неповне подання інформації в електронній декларації про майновий стан. Цю інформацію кореспонденту УНН підтвердили в Генеральній прокуратурі України.

[justify]Так, в електронній декларації Віктор Приходько не зазначив себе співвласником автомобіля Honda CRV.

Щось я не зрозумів... Він же вказав авто у користуванні. Якщо авто зареєстроване на родича, то яким чином він повинен був вказати авто в себе у співвласності?
Посмотреть профиль
Сатурн

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 725
Репутація : 797
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пт Апр 07, 2017 2:18 pm

Так і я ж про це - за що звільнили чесного прокурора?))
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 1425
Репутація : 1656
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Апр 10, 2017 10:43 am

Поки не зрозуміло, який ОДВ перевіряв ту(ті) декларацію. Думаю, що, якби це було НАЗК, то вони б вже "голосно відрапортували про геройське викриття злобного корупціонера". Можливо це була, якась внутрішня перевірка декларації доброчесності прокурора і людину попросили написати заяву за власним бажанням. А журналісти щось переплутали в гонитві за сенсацією.
Посмотреть профиль
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 3
Дата регистрации : 2017-04-11

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Апр 11, 2017 3:10 pm

Добрий день! У мене таке питання. Я в 2016 році змінила прізвище, зареєсторвано шлюб. Зараз перебуваю за кордоном, і немає можливості виїхати. Через Приват24 хотіла отримати сертифікат, але прізвище дівоче, і банк відмовляється вносити зміни, і вважає за потрібне особисто показати оригінал паспорту. Податковий номер змінювала на нове прізвище. Якщо я заповню декларацію з данним на старе прізвище буде це вважатися як умисне надання недостовірної інформації? Чи я можу змінити прізвище в самой декларації при заповненні?
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Апр 11, 2017 3:38 pm

@Oksana177 пишет:
Добрий день! У мене таке питання. Я в 2016 році змінила прізвище, зареєсторвано шлюб. Зараз перебуваю за кордоном, і немає можливості виїхати. Через Приват24 хотіла отримати сертифікат, але  прізвище дівоче, і банк відмовляється вносити зміни, і вважає за потрібне особисто показати оригінал паспорту. Податковий номер змінювала на нове прізвище. Якщо я заповню декларацію з данним на старе прізвище буде це вважатися як умисне надання недостовірної інформації? Чи я можу змінити прізвище в самой декларації при заповненні?
Самі не зможете змінити, тільки треба йти з паспортом в банк.
Посмотреть профиль
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Апр 11, 2017 3:47 pm

Дякую за відповідь!
Посмотреть профиль
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Апр 11, 2017 9:48 pm

Є ще запитання. У мене чоловік іноземець, і він відмовляється надавати мені та використовувати персональні дані. Мене цікавить розділ 11 Про доходи та подарунки. Мені краще взагалі його туди не писати, чи зазначити, що член сім'ї не надав інформацію? Теж саме можно сказати про розділи Обєкти нерухомості та транспортні засоби. Шлюб зареєстровано, проживаємо разом. І якщо я вкажу, що член сімї не надав інформацію це не тягне за собою ніякою відповідальності, як для мене так і для нього?
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Апр 11, 2017 10:30 pm

@Oksana177 пишет:
Є ще запитання. У мене чоловік іноземець, і він відмовляється надавати мені та використовувати персональні дані. Мене цікавить розділ 11 Про доходи та подарунки. Мені краще взагалі його туди не писати, чи зазначити, що член сім'ї не надав інформацію? Теж саме можно сказати про розділи Обєкти нерухомості та транспортні засоби. Шлюб зареєстровано, проживаємо разом. І якщо я вкажу, що член сімї не надав інформацію це не тягне за собою ніякою відповідальності, як для мене так і для нього?

"Член сімї не надав інформацію" тягне автоматично за собою повну перевірку декларації. Краще писати "не відомо". Але на вашому місці я би вписував чоловіка в члени сімї, а по інших об'єктам декларування просто не писав би інформацію, яку не було надано членом сімї.

Таке питання: Ви подаєте щорічну декларацію чи як звільнена? Чому за кордоном?
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Май 16, 2017 1:18 pm

Посмотреть профиль
адм

Admin
Admin

Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Май 20, 2017 9:47 am

колеги, підкажіть, яка посада повинна була бути вказана в щорічній декларації за 2016, якщо в 2017 декларант перевівся в інший дежавний орган? Та посада яка була в 2016 чи така яка є наданий момент?
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Сб Май 20, 2017 11:24 am

@адм пишет:
колеги, підкажіть, яка посада повинна була бути вказана в щорічній декларації за 2016, якщо в 2017 декларант перевівся в інший дежавний орган? Та посада яка була в 2016 чи така яка є наданий момент?
Декларація подається станом на 31 грудня 2016 року, доцільно писати стару посаду. Гройсман в декларації за 15 рік написав прем'єр-міністр, а в дужках станом на 31.12.15 спікер.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Май 22, 2017 12:05 pm

Місце роботи та посада вказуються станом на 31 грудня звітного року.
Якщо станом на 31 грудня декларант не був суб'єктом декларування, наприклад прийнятий на роботу в січні-березні 2017 року, то доцільно писати місце роботи та посаду станом на день заповнення/подання декларації.
Якщо декларант станом на 31 грудня займав одну посаду, а в січні-березні перевівся на іншу посаду, роботу - він все рівно повинен вказувати в декларації місце роботи та посаду станом на 31 грудня звітного року.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Ср Авг 02, 2017 4:32 pm

Не зовсім розумію, чому це повідомлення з'явилося саме сьогодні і, що це означатиме на практиці, але:

Національне агентство з питань запобігання корупції здійснює моніторинг і перевірку декларацій лише стосовно майна, коштів, корпоративних прав, набутих після квітня 2015 року, що зумовлено положеннями Закону України «Про запобігання корупції», прийнятого Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року.

джерело
Посмотреть профиль
NatalykaN

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2
Дата регистрации : 2017-08-20

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вс Авг 20, 2017 10:36 am

Доброго дня, в мене виникла дуже заплутана проблема у якій сама винувата, а як вирішити не розумію. У 2012 році за генеральною довіренністю з правом подальшого продажу продала транспортний засіб, у травні 2017 року цей транспортний новий власник зареєстрував в органах ДАІ цей автомобіль на своє ім'я. Як мені відобразити в декларації відчудження майна, адже довіреність я надавала іншій особі.
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Авг 21, 2017 2:19 pm

@NatalykaN пишет:
Доброго дня, в мене виникла дуже заплутана проблема у якій сама винувата, а як вирішити не розумію. У 2012 році за генеральною довіренністю  з правом подальшого продажу продала транспортний засіб, у травні 2017 року цей транспортний новий власник зареєстрував в органах ДАІ цей автомобіль на своє ім'я. Як мені відобразити в декларації відчудження майна, адже довіреність я надавала іншій особі.

Якщо ви особисто кошти не отримували, в документах продажу не фігуруєте, то ніяк не відобразити.
Треба брати до уваги відомості по доходах з податкової.
Посмотреть профиль
LEXXX

Admin
Admin

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Авг 21, 2017 3:42 pm

Раніше у цій темі я неодноразово піднімав проблему нечіткості встановлених у профільному законі критеріїв для притягнення до відповідальності за неточності в деклараціях (порушення вимог закону "Про запобігання корупції"). Наразі, практика перевірки НАЗК декларацій свідчить про гуманність критеріїв.
НАЗК виявило порушення в деклараціях 3 віце-прем'єрів і міністра

Хтось не вказав інформацію про право користування членів сім'ї квартирою, хтось зазначив недостовірні дані щодо площі  земельної ділянки чи недостовірний кадастровий номер земельної ділянки, хтось не вказав доходу, отриманого від громадської організації.

НАЗК зазначає, що всі ці чиновники порушили вимоги закону "Про запобігання корупції", але підстав для залучення їх до адміністративної або кримінальної відповідальності немає. Тепер усі четверо мають повторно подати декларації з достовірними даними.

Сподіваюсь, що так само буде і зі звичайними держслужбовцями.
Посмотреть профиль
NatalykaN

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 2
Дата регистрации : 2017-08-20

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Пн Авг 21, 2017 8:52 pm

Якщо ви особисто кошти не отримували, в документах продажу не фігуруєте, то ніяк не відобразити.
Треба брати до уваги відомості по доходах з податкової.[/quote]
Дякую. А не виникне питання, де подівся траспортний засіб, адже я вже не буду відображати його як мою власність у 2017 році?
Посмотреть профиль
Максим

Эксперт
Эксперт

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   Вт Авг 22, 2017 2:05 pm

@NatalykaN пишет:
Дякую. А не виникне  питання, де подівся траспортний засіб,  адже я вже не буду відображати його як мою власність у 2017 році?

При даруванні транспортного засобу теж його не буде, і доходу не буде.
А у вашому випадку авто взагалі продано ще у 2012 році.

Тут треба виходити з того чи фігуруєте ви в документах при перереєстрації авто, його продажу. Виходячи з логіки якщо людина не отримувала дохід (кошти), то і вказувати вона не може в декларації. В декларації зазначаються відомості, які відомі чи повинні бути відомі декларанту.

З цими дорученнями повний абзац. Тепер виходить усе боком.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 5 из 5На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика