Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.

ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX

Vlad

Максим

Сатурн

адм

dava

sann

Cepiyc

bova

Сашок

Ключевые слова
тестування зарплата 2016 комісія ліквідація 670 4370-1

Поделиться | 

Декларування доходів

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Liubava

Я в гостях
Я в гостях

Репутація : 4
Дата регистрации : 2017-03-27

СообщениеТема: Декларування доходів   Вт Мар 28, 2017 3:27 pm

Всім доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, з таким питанням. У мене зарплатна картка Привату. Для того, щоб дізнатись дохід за рік, додала помісячно ті гроші, які приходили на картку. Друзі порадили подивитись свої дані про доходи на сайті податкової. Отримала ключ і тут - сюрприз! Shocked Дані взагалі не співпадають з тим, що мені приходило як зарплата. На кілька тисяч. В довідці вказана сума доходу і сума податку. Якщо від першого відняти друге, то сума більша, ніж в мене на руках. На додачу, частина значиться як "дохід за цивільно-правовим договором", хоча я була на зарплаті і ніяких договорів не оформлювала та не підписувала.
Тому питання: що мені все-таки вказувати в декларації? Фактично отримані кошти чи те, що в податковій? Якщо як в податковій, то те, що значиться як "сума доходу"? Чи від суми доходу потрібно відняти суму податку?
Наперед дякую, бо дуже заплуталась...
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт

Мужчина Сообщения : 411
Репутація : 453
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: Декларування доходів   Вт Мар 28, 2017 3:45 pm

Треба вказувати те, що отримали в податковій 'сума доходу' і нічого віднімати не потрібно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

Декларування доходів

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Загальні питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика