Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX
 
Vlad
 
Максим
 
Сатурн
 
адм
 
dava
 
sann
 
Cepiyc
 
bova
 
Сашок
 
Ключевые слова
ліквідація зарплата 4370-1 тестування комісія 670 2016

Поделиться | 
 

 Виконання обов"язків на період відпусткм

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
kwitochka

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-08-07

СообщениеТема: Виконання обов"язків на період відпусткм   Пн Авг 07, 2017 2:14 pm

Доброго дня! Я працюю головним спеціалістом сектору цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації. Сектор є структурним підрозділом РДА. В зв"язку з тим, що в мене вища юридична освіта, на мене покладають обов"язки юриста РДА, який входить до апарату райдержадміністрації. Чи можу я виконувати покладені на мене обов"язки в даному випадку? Дякую.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1387
Репутація : 1615
Карма : 161
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Виконання обов"язків на період відпусткм   Пн Авг 07, 2017 3:18 pm

Прямої заборони додатково навантажувати обов’язками тимчасово відсутнього державного службовця з іншого структурного підрозділу в ЗУ "Про ДС" не знайшов. Та й не може закон передбачити всіх заборон. А, як відомо, згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи держвлади зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України.


Але можна спробувати аргументувати відмову таким чином.
Відповідно до частини першої статті 9 ЗУ "Про ДС", державний службовець під час виконання посадових обов’язків діє у межах повноважень, визначених законом, і підпорядковується своєму безпосередньому керівнику. В іншому структурному підрозділі  - інший керівник. Отже, ЗУ "Про ДС" не передбачає, що у державного службовця може бути два безпосередніх керівника.



Додатково цю гіпотезу підтверджує і частина третя ст. 52 ЗУ "Про ДС", де зазначено, що "виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця встановлюється керівником державної служби державному службовцю за поданням його безпосереднього керівника у розмірі 50 відсотків посадового окладу тимчасово відсутнього державного службовця". Не думаю, що керівник сектору цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами може клопотати про таку виплату за роботу в чужому структурному підрозділі (апараті). Ну а керівник апарату не є Вашим безпосереднім керівником.


Розкажіть потім, чим закінчилось.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
kwitochka

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-08-07

СообщениеТема: Re: Виконання обов"язків на період відпусткм   Пн Авг 07, 2017 3:39 pm

Обов"язково.Дякую
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: Виконання обов"язків на період відпусткм   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Виконання обов"язків на період відпусткм

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика