Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX
 
Vlad
 
Максим
 
Сатурн
 
адм
 
dava
 
sann
 
Cepiyc
 
bova
 
Сашок
 
Ключевые слова
670 2016 комісія 4370-1 тестування ліквідація зарплата

Поделиться | 
 

 Відгул протягом місяця

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Відгул протягом місяця   Пт Авг 18, 2017 2:46 pm

ЗУ Про державну службу
Стаття 56. Робочий час і час відпочинку державного службовця
***
4. Для виконання невідкладних або непередбачуваних завдань державні службовці, для яких законом не передбачено обмежень щодо роботи, на підставі наказу (розпорядження) керівника державної служби, про який повідомляється виборний орган первинної профспілкової організації (за наявності), зобов’язані з’явитися на службу і працювати понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час. За роботу в зазначені дні (час) державним службовцям надається грошова компенсація у розмірі та порядку, визначених законодавством про працю, або протягом місяця надаються відповідні дні відпочинку за заявами державних службовців.
***
Хто підкаже – цей підпункт ст.56 (норма про відгул протягом місяця) розповсюджується на випадок: від'зд у відрядження у вихідний день? Чи можна брати відгул і не протягом місяця?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 411
Репутація : 453
Карма : 41
Дата регистрации : 2015-10-03

СообщениеТема: Re: Відгул протягом місяця   Сб Авг 19, 2017 7:02 pm

Сатурн пишет:

Хто підкаже – цей підпункт ст.56 (норма про відгул протягом місяця) розповсюджується на випадок: від'зд у відрядження у вихідний день? Чи можна брати відгул і не протягом місяця?
Це залежить тільки від одного фактору - лояльність керівництва. Якщо керівництво дозволяє, то можна і місяць вдома сидіти у відгулах, не маючи жодного відгулу. А буває, що можна працювати цілодобово на роботі, знаходячись у відпустці за свій рахунок Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Відгул протягом місяця   Пн Авг 21, 2017 9:53 am

Лояльність лояльністю. Але є нормативка, яку можна керівнику привести - і нормальний керівник може дослухатися.
З приводу відряджень є ще така стаття ЗУ Про державну службу:
Стаття 42. Службове відрядження
***
4. Державному службовцю відшкодовуються витрати та надаються інші компенсації у зв’язку з направленням у відрядження в порядку і розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України.
***

Хтось щось знає про такий порядок КМУ?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
lubka

Местный
Местный


Сообщения : 42
Репутація : 44
Карма : 2
Дата регистрации : 2015-04-24

СообщениеТема: Re: Відгул протягом місяця   Пн Авг 21, 2017 10:18 am

Взагалі, при наданні днів відпочинку треба дотримуватися статті 70 КЗпПУ: Стаття 70. Тривалість щотижневого безперервного відпочинку

Тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не менш як сорок дві години.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: Відгул протягом місяця   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Відгул протягом місяця

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Новий закон "Про державну службу"-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика