Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход
Вход
Имя пользователя:
Пароль:
Автоматический вход: 
:: Забыли пароль?
Годинник
Чат
Стаття про зарплату
сайт ТЕМА
Самые активные пользователи
LEXXX
 
Vlad
 
Максим
 
Сатурн
 
адм
 
dava
 
sann
 
Cepiyc
 
bova
 
Сашок
 
Ключевые слова
комісія 2016 ліквідація зарплата 4370-1 670 тестування

Начать новую тему   Ответить на тему
Поделиться | 
 

 Оплата за відрядження

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 9:57 am

Внесено зміни до Інструкції про службові відрядження

***
2. Урегульовано питання оплати часу службового відрядження держслужбовців. Цій категорії працівників зарплата за весь період відрядження виплачується відповідно до Закону України «Про державну службу».
***
Правильно я зрозумів – тепер це буде оплата, як за звичайний робочий день, а не середній розрахунок одного робочого дня? чи ні?

https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/uneseno-zmini-do-instruktsiyi-pro-sluzhbovi-vidryadzhennya/?utm_source=%D0%AD%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%20%D0%A4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80&utm_campaign=f0fcd08d0b-RSS_EMAIL_CAMPAIGN&utm_medium=email
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1387
Репутація : 1615
Карма : 161
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 11:08 am

Тут дійсно підзаконний акт Мінфіну привели у відповідність до частини п'ятої ст. 42 Закону України «Про державну службу» в якій забули (ще один ляп, або диверсія) слово "середня" і вийшло, що "за державним службовцем на весь період відрядження зберігаються його посада та заробітна плата. Те саме з оплатою за час професійного навчання та стажування. Знаю, що багато де, майже з самого початку набуття чинності Закону, побачили відсутність цього слова і платили не середньомісячну зарплату не зважаючи на застарілу Інструкцію.

А ось оплата за час відсторонення, відпустки та виплата вихідна допомога виплачується виходячи з розміру середньої заробітної плати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 11:17 am

Тобто я правильно зрозумів - дні відрядження, дні учбової відпустки - оплачуються так, ніби я на роботі? Без всякого вичленування таких днів у місячному розрахунковому листочку по зарплаті?
П.С. А про оплату професійного навчання де написано?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1387
Репутація : 1615
Карма : 161
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 2:32 pm

Про перше точно не скажу.
А про навчання у ст. 48.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 2:56 pm

LEXXX пишет:
** і вийшло, що "за державним службовцем на весь період відрядження зберігаються його посада та заробітна плата. ***

А чому диверсія? Хіба середня зарплата не менша за зарплату?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 2:59 pm

LEXXX пишет:
Про перше точно не скажу.
А про навчання у ст. 48.

Так ст.48, пункт7, 8 та ст.42, пункт5 - аналогічні.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1387
Репутація : 1615
Карма : 161
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пт Сен 15, 2017 3:07 pm

Сатурн пишет:
LEXXX пишет:
** і вийшло, що "за державним службовцем на весь період відрядження зберігаються його посада та заробітна плата. ***

А чому диверсія? Хіба середня зарплата не менша за зарплату?

Як коли. Середня ж рахується за два місяці і, якщо давали гарну премію (як правило у кінці кварталу/року), то середня більша. В тому ж січні та на початку літа краще було б отримувати по середній. А в грудні - краще, як за новим законом. Але тут не вгадаєш.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Сатурн
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 697
Репутація : 766
Карма : 63
Дата регистрации : 2014-03-31

СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   Пн Сен 18, 2017 9:57 am

Хіба середня зарплата рахується не за 12 місяців? За два місяці рахується середня зарплата для нарахування мат.допомоги та на соціально-побутові. Можу помилятися. Якщо премій не виплачують, то зарплата повинна дорівнювати середній зарплаті. Правильно?
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент





СообщениеТема: Re: Оплата за відрядження   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Оплата за відрядження

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы можете отвечать на сообщения
Форум державих службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Начать новую тему   Ответить на тему
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика