Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумКалендарьЧаВоПоискПользователиГруппыРегистрацияВход

Поделиться | 
 

 Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 08, 2014 8:44 am

Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

Учасники Всеукраїнського форуму профспілок ухвалили текст Резолюції, у якій висловили занепокоєність складною фінансово-економічною ситуацією в країні.

«Наразі державна соціальна політика далека від конституційних норм – в її основу замість суспільно прийнятних державних соціальних стандартів гідного життя і гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання, наслідком чого стане подальше зубожіння українських громадян, - наголошується у документі. - Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні, транспортні послуги,  товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим і дискримінації в оплаті праці працівникам бюджетної сфери та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян».

Значну кількість проблемних питань міг би зняти конструктивний соціальний діалог між Урядом, профспілками і роботодавцями. Однак значна частина урядових рішень приймалась без застосування цих механізмів, що є не тільки порушенням вимог законодавства України, чинної Генеральної угоди, а й основоположних принципів Міжнародної організації праці.

Учасники форуму звернулись до керівництва держави з вимогою забезпечити неухильне дотримання норм Конституції України, не допускати при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинного законодавства звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод громадян.

Саме тому, з метою упередження негативних наслідків для працівників і громадян України, профспілками сформовано перелік Вимог до Кабінету міністрів України з питань захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників.

Професійні спілки України ВИМАГАЮТЬ:

1. Зберегти та створити достатню кількість  сучасних робочих місць, особливо для молоді.

2.  Погасити зарплатні борги, зокрема в зоні проведення АТО, та підтримати   законодавчі пропозиції профспілок щодо надійного захисту права працівника на своєчасне отримання винагороди за працю.

3. Підвищити з 1 січня 2015 року рівень мінімальної  заробітної плати, пенсії, прожиткового мінімуму не менш ніж на рівень інфляції за 2014 рік і відновити повноцінну індексацію трудових доходів, пенсій і соціальних виплат.

4. Ліквідувати дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери і зайнятих на державний службі та в органах місцевого самоврядування.

5. Повернути державним інспекціям скасоване право вільного доступу до робочих місць для гарантованого захисту трудових прав, життя та здоров’я кожного працівника.

6. При проведенні економічних реформ забезпечити поступове досягнення європейських соціальних стандартів.

7. Забезпечити ефективний соціальний діалог з профспілками та розпочати  переговори з укладення нової Генеральної угоди, галузевих та територіальних угод, виходячи із засад, оголошених Президентом України Стратегії реформ 2020 та Угоді про асоціацію Україна-ЄС.  

Було також вирішено на підтримку вимог форуму профспілок провести 15 жовтня в м. Києві солідарні публічні акції у формі маніфестацій та пікетування Кабінету Міністрів України.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Admin
avatar

Основатель
Основатель


Мужчина Сообщения : 145
Репутація : 257
Карма : 11
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 08, 2014 10:09 am

Профспілка вирішила діяти кординально... Пікети, маніфести...  Suspect
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://ne-rabu.dk-one.com
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Чт Окт 09, 2014 2:07 pmЗупинити антисоціальну агресію !!!

STOP  наступу на трудові права !!!

Реформи на користь людей, а не олігархів !!!

За гідну працю і справедливу зарплату !!!

Людина праці найвища цінність країни !!!


З такими гаслами 15 жовтня профспілки пікетуватимуть Уряд в рамках дій за гідну працю та боротьби з бідністю.

Рішення про проведення публічних акцій прийнято 7 жовтня на Всеукраїнському форумі профспілок «За гідну працю і добробут людини», а також схвалено Резолюцію та Вимоги до Кабінету Міністрів України (розміщені на сайті ФПУ).

Сила профспілок у єдності та солідарності!


джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
адм
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Вт Окт 14, 2014 11:01 am

Сторонники акции соберутся на Европейской площади, возле центрального входа на стадион им. Лобановского в 10:00 Проведение митинга возле здания Кабинета министров Украины начнется с 10:30. Начало пикетирования Кабинета министров Украины - в 11:00.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Вт Окт 14, 2014 11:47 am

З 11.00 на Офіційному веб-портале ФПУ розпочалася Інтернет-конференція з нагоди 17 жовтня – Міжнародного дня боротьби з бідністю.

тема: "Про дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації".

На Ваші запитання відповідають фахівці Департаменту правового захисту ФПУ.

Прохання сьогодні до 15.00 надсилати ваші запитання за тематикою Інтернет-конференції за електронною адресою: olkor@fpsu.org.ua

Інтернет-конференція триватиме до 16.00На цю годину ми вже отримали низку запитань від відвідувачів сайту ФПУ. На більшість з них готуються відповіді, а на цю годину пропонуємо ознайомитись з позицією ФПУ з питання боротьби з бідністю у відповіді на запитання:- Які дії профспілок, спрямованих на боротьбу з бідністю, з урахуванням особливостей сьогодення?- Профспілки – за підвищення зарплати! Ми наполягаємо, що підвищення заробітної плати, яка має забезпечувати платоспроможність громадян для придбання вітчизняних товарів, своєчасної сплати комунальних платежів, дозволить відновити економічну активність, розширити сферу зайнятості, розпочати реальну боротьбу з бідністю та гігантським розривом між українськими реаліями та європейськими стандартами.

На жаль, наміри щодо скорочення бідності серед працюючих, зростання легальної зайнятості, скорочення розриву в оплаті праці українців і їх колег в Євросоюзі, визначення, нарешті, кінцевих термінів подолання ганебного явища заборгованості з виплати зарплати тощо не знайшли місця в урядових планах: ні в проекті Державного бюджету на 2015 рік, ні в прогнозах на 2016-2017 роки.

Профспілки звернулися до керівництва держави з вимогою забезпечити неухильне дотримання норм Конституції України, не допускати при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинного законодавства звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод громадян.- Яким чином профспілки співпрацюють безпосередньо з вищими представниками владних структур з метою зміни ситуації щодо стану бідності в країні?- Президія Федерації профспілок України звернулась до Президента України П.О. Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу.

Президія ФПУ була змушена констатувати, що реальна державна соціальна політика далека від конституційних норм – в її основу замість високих державних соціальних стандартів гідного життя і гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання: мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, прожитковий мінімум тощо. При цьому навіть офіційно встановлені розміри мінімальних державних соціальних стандартів і гарантій на практиці є заниженими.

На жаль, з огляду на відомі вищезазначені причини, та виходячи з ситуації, яка склалася в країні, Урядом уже двічі запроваджено заходи жорсткої економії коштів, які призвели до зубожіння людини праці через зростання цін і тарифів на життєво необхідні послуги, що відбувається одночасно із заморожуванням державних соціальних стандартів та гарантій, зокрема мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, підвищенням податків та зборів. Так, у липні ц.р. розмір мінімальної заробітної плати уже на 432 грн. або на 35,5% занижено порівняно з фактичним розміром прожиткового мінімуму для працездатних осіб, скоригованим на податок на доходи фізичних осіб, а для працівників бюджетної сфери ця різниця складає 798 грн. Це при тому, що індекс споживчих цін за січень-липень 2014 року склав 112%, а до кінця року прогнозується на рівні 120%.

Наслідком заморожування і так низького розміру мінімальної заробітної плати стало значне зниження її реального розміру, оскільки, за прогнозами Мінекономрозвитку, рівень інфляції у 2014 році складе 19,5%, а в 2015 році – 9-10%, що, в свою чергу, неодмінно призведе до фізичного винищення українського працівника; багатомільярдних відрахувань з бюджету на допомоги та субсидії малозабезпеченим верствам населення; стрімкого зростання боргів за житлово-комунальні та транспортні послуги тощо.

Президія ФПУ привернула увагу Президента України – гаранта Конституції України – на дотримання прав людини до різкого зубожіння населення, – уже за 9 місяців 2013 року близько половини бідного населення перебувало у стані крайньої бідності (47,0%), тобто мало сукупні еквівалентні витрати нижче 938 грн. на одну особу на місяць, а в поточному році ситуація ускладнюється через політичні негаразди та пов’язані з цим проблеми в економічній сфері.- Які шляхи подолання бідності пропонують профспілки?- Ми вважаємо, що для запобігання негативних явищ невідкладним першим кроком має стати запровадження індексації мінімальної заробітної плати, щоб після сплати податків не допустити зниження її реального розміру нижче фактичного прожиткового мінімуму. З метою законодавчого врегулювання цього питання фахівцями ФПУ підготовлено відповідний законопроект.

Швидкі темпи поширення бідності та поглиблення розриву в доходах багатих та бідних громадян породжена, зокрема, й неефективною та несправедливою вітчизняною податковою системою.

За даними Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини близько 4,5 мільйона громадян України працюють нелегально, без юридичного оформлення трудових відносин, а отже – без правового захисту і соціальних гарантій. Це майже кожен третій із зайнятих в економіці України.

Натомість Уряд не здійснює ефективних заходів для легалізації значної частини тіньового бізнесу, боротьби з «оптимізацією» податкових зобов’язань, збільшення оподаткування заможних верств, додаткового оподаткування тютюнових і горілчаних виробів, що принесло б до казни держави значно більше доходів, ніж усі антисоціальні обмеження.

З метою упередження негативних наслідків кризи та запровадження компенсуючи механізмів Федерацією профспілок України сформовано перелік законодавчих ініціатив до Верховної Ради України- Завтра, 15 жовтня, в Києві планується проведення Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок. Які вимоги профспілок до КМУ та що конкретно очікується від цієї публічної акції?- Профспілки неодноразово попереджували: підвищення цін та тарифів, стрімке зростання інфляції та безробіття, зниження реального розміру доходів, і, в першу чергу, заробітної плати – вже призвело до значного загострення напруження в трудових колективах і в подальшому може спровокувати соціальний вибух у суспільстві.

Ми виступаємо проти:

1.Скорочення робочих місць і заморожування заробітних плат, пенсій.

2.Економії бюджетних коштів виключно за рахунок працюючого населення, пенсіонерів, членів їхніх сімей.
3.Підвищення цін та тарифів в умовах падіння реальних доходів.
4.Безправ’я людей у трудових відносинах, поширення нелегальної зайнятості без законного захисту та безпеки праці.
5.Позбавлення працівників і їхніх дітей санаторно-курортного лікування та оздоровлення, руйнації в цілому ефективно працюючої самоврядної системи соціального страхування.
6.Вибірковості Уряду в проведенні соціального діалогу і прийняття суспільно важливих рішень без врахування позиції профспілок.Від Кабінету Міністрів України з метою захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників ми вимагаємо:1.Зберегти та створити достатню кількість сучасних робочих місць, особливо для молоді.
2.Не допустити зупинки державних підприємств через обмеження в енергоресурсах.
3.Погасити зарплатні борги та забезпечити виплати застрахованим особам в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема в зоні проведення АТО, та підтримати законодавчі пропозиції профспілок щодо надійного захисту права працівника на своєчасне отримання винагороди за працю.
4.Жорстко боротись з тіньовою економікою і ухиленням від сплати податків.
5.Підвищити з 1 січня 2015 року рівень мінімальної заробітної плати, пенсії, прожиткового мінімуму не менш ніж на рівень інфляції за 2014 рік і відновити повноцінну індексацію трудових доходів, пенсій і соціальних виплат.
6.Ліквідувати дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери і зайнятих на державний службі та в органах місцевого самоврядування.
7.Повернути державним інспекціям скасоване право вільного доступу до робочих місць для гарантованого захисту трудових прав, життя та здоров’я кожного працівника.
8.При проведенні економічних реформ забезпечити поступове досягнення європейських соціальних стандартів.
9.Забезпечити ефективний соціальний діалог з профспілками та розпочати переговори з укладення нової Генеральної угоди, галузевих та територіальних угод, виходячи із засад, оголошених Президентом України в Стратегії реформ 2020 та Угоді про асоціацію Україна-ЄС.

10. Ці вимоги були прийняті учасниками Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини» 7 жовтня 2014 року.- З точки зору профспілок які законодавчі акти потрібні державі для упередження негативних наслідків для працівників і громадян України?- в першочерговому порядку потрібно прийняття таких законопроектів:1.Проектів Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати» (№ 4349а від 23.07.14).
2. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування благодійної допомоги» (реєстр. № 4245а).
3. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення окремих категорій громадян від сплати податку з нецільової благодійної допомоги» (реєстр. № 4918).
4. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування валового доходу великих підприємств для забезпечення обороноздатності України» (реєстр. №4355а).
5. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни» (реєстр. №4081, прийнято в першому читанні 03.06.2014).
6.«Про внесення доповнень до Закону України «Про охорону праці» щодо врегулювання застосування штрафів до юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю (реєстр. №2579 від 20.03.2013).
7.про внесення зміни до статті 19 Закону України «Про охорону праці» щодо обсягів витрат на охорону праці (реєстр. № 3244 від 18.12.2013) та ін.

- потрібно прийняти Указ Президента України про сприяння зайнятості і забезпечення соціальних гарантій працівників в умовах структурних реформ;

- не допустити радикального скорочення рівня життя населення при прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та забезпечити максимально можливий ріст соціальних стандартів та гарантій при формуванні бюджетної політики на 2016-2017 роки;

- удосконалити систему державних соціальних стандартів і гарантій і, в першу чергу, методологію формування прожиткового мінімуму;

- ліквідувати дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери та державних службовців, в першу чергу, – спеціалістів органів виконавчої влади, забезпечивши скорочення грошового розриву між розмірами тарифної ставки працівника І розряду ЄТС та мінімальної заробітної плати, законодавче визначення етапності та чітких термінів встановлення розміру тарифної ставки працівника І розряду ЄТС на законодавчо гарантованому рівні, а також введення в дію Закону України «Про державну службу» від 17.11.2011 № 4050-VІ (в частині оплати праці);

- забезпечити реалізацію принципу соціальної справедливості при проведенні податкової реформи, зокрема щодо усунення дискримінації в оподаткуванні заробітної плати;

- відновити системну роботу з напрацювання пропозицій щодо проекту Концепції соціальної політики України;

- для забезпечення ефективного державного нагляду (контролю) в сфері праці повернути повний обсяг повноважень державним інспекторам праці та з охорони праці відповідно до вимог Конвенцій МОП № 81 про інспекцію праці у промисловості й торгівлі та № 129 про інспекцію праці в сільському господарстві;

- провести найближчим часом зустріч з представниками профспілок для предметного обговорення порушених питань.

Президія Федерації профспілок України 28.08.2014 також ухвалила перелік законодавчих ініціатив до Верховної Ради України, пов’язаних з ратифікацієй Європейської соціальної хартії (переглянутої) в повному обсязі, Європейського кодексу соціального забезпечення та конвенцій МОП.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
адм
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 15, 2014 11:04 am

Возле стадиона имени Валерия Лобановского собралось около 3 тысяч представителей профсоюзов, они намерены идти пикетировать Кабинет министров Украины. Об этом с места событий сообщает корреспондент телеканала "112 Украина". "Сегодня предупредительная акция профсоюзов. Здесь присутствуют более 3 тыс. членов профоюзов, которые приехали со всех регионов Украины, кроме Крыма: шахтеры, работники медицинской отрасли, педагоги. Таксисты проехали с флагами федерации профсоюзов, судостроители и т.д. Наша цель - предупредить правительство и приостановить наступление на трудовые и социальные права работников, ведь заморожена заработная плата, не повышена, начиная с 2013 года… Происходит урезание социальных пособий и выплат, которые проводятся в бюджетной сфере. Все это вызвало у людей возмущение и протест. Особенно вызвало возмущение намерение правительства реформировать систему социального страхования", - прокомментировал председатель федерации профсоюзов Украины Григорий Осовой. "Мы представляем профсоюз Атомной энергетики. Мы поддерживаем все профсоюзы, которые здесь собрались. Мы требуем повышение заработной платы, мы требуем рабочие места, мы за социально-экономические стандарты в Украине", - отметила одна из участниц акций. Напомним, средняя зарплата украинцев за август текущего года составила 3 370 грн, снизилась на 167 грн с 3 537 грн в июле.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 15, 2014 11:44 am

Здание Кабинета министров Украины пикетируют около 5 тыс. активистов Федерации профсоюзов Украины. Об этом сообщает пресс-центр Майдана.

Активисты требуют отменить сокращение штатов работников, повышение заработных плат, а также выполнение обязательств правительства с учетом мнения профсоюзов.
источник
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 15, 2014 3:22 pm

Телеканал 112-Україна, 15 жовтня 2014 року. Профспілки пікетують Кабмін

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
адм
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Окт 22, 2014 11:29 am

Прес-конференція ФПУ «Профспілки висунули протестні вимоги – як відреагувала влада?»

Саме за такою темою 21 жовтня 2014 року в Інформаційній агенції «Укрінформ» відбулася прес-конференція.

Спікерами прес-конференції виступили Григорій Осовий – Голова Федерації профспілок України, Валерій Мамченко – заступник Голови Профспілки працівників вугільної промисловості, Валерій Гейко – керівник лабораторною службою CEC Деснянського району м. Києва, Марія Смирнова – голова профкому столичного дошкільного навчального закладу № 95, Олександр Леонов – начальник управління планування та виконання бюджету Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Розпочинаючи роботу Григорій Осовий повідомив журналістів про те, що на Всеукраїнському форумі профспілок, який відбувся в Києві 7 жовтня – у Всесвітній день дій за гідну працю – спілчани ухвалили вимоги до Кабінету Міністрів України з питань захисту соціально-трудових прав та інтересів працівників.

15 жовтня напередодні Міжнародного дня боротьби з бідністю під стінами Уряду зібралося понад 5 тисяч членів профспілок від 60 галузей промисловості і бюджетної сфери. Серед них були шахтарі, залізничники, медики, освітяни, атомники, комунальники, працівники культури та інші.

Люди в мирний спосіб висловили своє обурення діями влади, її останніми рішеннями, що ведуть більшість працюючих до зубожіння. Акція була солідарною, попереджувальною й не мала жодного політичного забарвлення.

За рішенням її учасників до Адміністрації президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України були делеговані три групи від всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань, щоб передати вимоги трудящих.

У Адміністрації Президента України підтримали профспілкову пропозицію щодо необхідності підвищення рівня соціального діалогу. І за домовленістю сторін, відтепер профспілки постійно інформуватимуть Главу держави про хід виконання Генеральної угоди, як інструмента соціального діалогу, а також братимуть участь у роботі Комітету соціально-економічних реформ.

Проте, Голова ФПУ наголосив, що після пікетування кабміну та передачі профспілкових вимог минув тиждень – і настав час проаналізувати, як влада відреагувала на них.

Учасники прес-конференції наголошували, що у профспілок є своє бачення шляхів вирішення висунутих вимог трудящими щодо законодавчого врегулювання, скасування урядових рішень, які не сприяють розвитку соціального діалогу, звужують соціальні права і гарантії щодо захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників.

Зокрема, заступник Голови Профспілки працівників вугільної промисловості Валерій Мамченко відзначив, що після мітингу відбулися деякі зрушенні у сфері і було виплачено зароблені працівниками кошти. Але значного діалогу наразі немає. Влада не чує людину праці, яка за словами профспілковця, і є рушійною силою діяльності самої держави.

Про залишковий принцип фінансування освіти наголосила голова профкому столичного садочка № 95 Марія Смирнова. На думку освітянки, через постійне недофінансування та неналежну увагу з боку держави сьогодні й маємо політичний хаос і збройні конфлікти. Адже економити на освіті не можна – на маленьких дітях у дитсадках, на якісних знаннях у школах та вишах, на соціальному статусі того, хто навчає майбутнє країни.

На завершення спілкування із пресою Голова ФПУ підкреслив, що профспілки закликають Уряд невідкладно розпочати діалог із соціальними партнерами з метою визначення завдань та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, соціального розвитку і створення ефективного виробничого та трудового потенціалу України.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Максим
avatar

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Вт Май 26, 2015 4:49 pm

Украинские профсоюзы будут протестовать под Кабмином, требуя повышения зарплат

Федерация профсоюзов Украины заявила о намерении провести серию публичных массовых акций под зданием Кабмина. Учитывая, что нынешний прожиточный минимум в 1218 грн в 2,5 раза ниже того, что установлен законом и подтвержден расчетами Минсоцполитики, митингующие хотят призвать правительство к диалогу и потребовать повышения заработных плат и погашения задолженности по ним. В условиях, когда социальный диалог не работает, лучше провести цивилизованные протесты, чем акты общественного неповиновения, сообщил главы ФПУ Сергей Кондратюк на пресс-конференции в Киеве 26 мая.

Акции протеста планируется проводить 27 мая, 3 и 10 июня.

Он также уточнил, что проведение массовых акций преследует три основных цели:
незамедлительное внесение Кабмином предложений в Верховную Раду о повышении зарплаты с 1 июля;
принудить правительство начать полноценные примирительные процедуры в рамках национального коллективного трудового спора;
не допустить закладывание в бюджет-2016 антисоциальных идей.

По словам Кондратюка, минимальная зарплата в стране должна превышать 3,5 тыс. грн в месяц, но правительство уходит от социального диалога по пересмотру существующих стандартов.

Замглавы Федерации профсоюзов подчеркнул, что сознательно скрываются масштабы бедности, а рост долга по зарплате, достигшего уже 2 млрд грн перед более чем 500 тыс. работниками, нарушает конституционные права.

«Антигосударственная политика в отношении рабочей силы убивает экономику и не дает возможности восстановить социальный мир в стране», — заявил Кондратюк.

На днях украинские профсоюзы получили поддержку в Брюсселе от Международной конфедерации профсоюзов, глава которой Шарон Бароу намерен посетить Украину для встреч с президентом и премьером. Помимо того, ожидается приезд инспекции Международной организации труда (МОТ) по вопросу невыполнения ратифицированных конвенций, в том числе по выплате зарплаты.

В первых периодических пикетах правительства в дни проведения заседания Кабинета министров намечено участие около полутысячи человек, однако в случае отказа правительства от диалога численность протестующих может вырасти до нескольких десятков тысяч, заявил Кондратюк.

«Предлагаем правительству протрезветь и начать вести социальный диалог путем таких периодических пикетирований», — сказал заместитель главы ФПУ.

Как сообщалось, Абромавичус хочет привязать зарплаты руководителей госпредприятий к показателям деятельности.

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
LEXXX
avatar

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1694
Карма : 167
Дата регистрации : 2014-05-13

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Вт Май 26, 2015 4:53 pm

@Максим пишет:

Акции протеста планируется проводить 27 мая, 3 и 10 июня.

27 травня - вдала дата для протесту. pirat У сусідньому будинку буде засідати робоча група Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з опрацювання законопроектів "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування".
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Vlad
avatar

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1219
Репутація : 1387
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 40

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   Ср Май 27, 2015 8:09 am

"Укрінформ", 26 травня 2015 року. Прес-конференція: «Профспілки вимагають зниження ціни на газ та тарифів на комунальні послуги» (відео)

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Профспілка-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика